Po 8 tygodniach ostrej rywalizacji przyszedł czas na wielki finał drugiej edycji "Farmy" w Polsacie. O główną wygraną, czyli tytuł "SuperFarmera", nagrodę "Złote widły" oraz czek na 100 tysięcy walczyli Piotr, Gabrielle oraz Ula. Kto wygrał? Decyzję podjęli widzowie!

Reklama

"Farma 2": kto wygrał?

Za nami wielki finał programu "Farma", który tym razem odbył się na żywo w studiu Polsatu. Pierwszym finalistą show został Tomasz, kolejnym zaś Gabrielle. O miejsce w finale walczyły zaś Ula oraz "Młoda". Zadanie było niezwykle trudne - uczestniczki show musiały trzymać w dłoniach ciężkie kanki wypełnione wodą. Dłużej wytrzymała Ula i to ona zwyciężyła pojedynek.

Nie mam siły, żeby się cieszyć - skomentowała Ula z łzami w oczach.

Uczestniczka chciałby, żeby to "Młoda" znalazła się w finale show.

Zasłużyła sobie na to. Cudowny człowiek - dodał 45-letni Tomek

Po opuszczeniu "Farmy" Natalia "Młoda" mówiła:

Jestem silniejsza. I kiedykolwiek coś będzie mi nie wychodziło, będę sobie przypominała te momenty. To po prostu dało mi takiego kopa przez 8 tygodni, przełamanie samej siebie, jestem niezniszczalna, nic mnie nie złamie - mówiła Natalia.

Zobacz także: "Farma 2": Natalia Drogowska wygląda jak klon Adrianny Eisenbach z "Królowych życia". DUŻO ZDJĘĆ

Zobacz także

W studiu Polsatu w finałowym odcinku na żywo pojawili się wszyscy uczestnicy drugiej edycji "Farmy". Co mówili zaś finaliści o udziale w show?

Gabrielle: Mamma mia!

Ula: Zdecydowanie przygoda życia!

POLSAT

Kto wygrał? Wyniki przekazały prowadzące - Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska. "Farmę 2" wygrał... Tomasz Wędzony!

Jestem w szoku, jestem pod wrażeniem. Zrobiłem to dla swoich rodziców - mówił tuż po ogłoszeniu wyników Tomasz.

Co piszą widzowie:

GRATULACJE! 100% Zasłużona wygrana ????

BRAWO TOMEK! W 100 procentach zasłużone! Jeden z najporządniejszych farmerów

Brawo należało mu się!

Serdecznie gratulujemy!

Artur Zawadzki/REPORTER

Czy będzie kolejna edycja "Farmy"?

W trakcie finału została ogłoszona dobra decyzja dla wszystkich widzów - powstanie trzecia odsłona "Farmy". Już teraz ruszyły castingi do show! Jak się zgłosić?

Jeżeli chcesz wstawać z kurami ???? poczuć smak ciężkiej pracy ⚒ odnaleźć swoje prawdziwe ja ????‍???? i poznać niesamowitych ludzi? ???? Weź udział w castingu, rzuć wszystko i sprawdź co z Tobą zrobi Farma! Zgłoś się na https://www.polsat.pl/program/farma/! ???? Czekają na Ciebie przygoda życia, kupa siana i wielka popularność! - czytamy na Instagramie show.

Chętni?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama