Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd
Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd
x-news
1/5
Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd
x-news

 

Nowy sezon "Milionerów" rozpoczął się w romantyczny sposób, bowiem gośćmi walentynkowych odcinków "Milionerów" zostali aktorzy najnowszej komedii romantycznej TVN „Podatek od miłości” oraz serialu „Diagnoza”. O milion zagrali: Aleksandra Domańska, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz oraz Maciej Zakościelny. W kolejnym odcinku ( emisja 14 lutego) zagrają Kayah oraz Grzegorz Hyży. Jak poszło uczestnikom pierwszego walentynkowego odcinka? Ile wygrali Maciej i Sonia? I jak ich występ w show ocenili internauci? Zobaczcie kolejny slajd!

ZOBACZ: QUIZ Sprawdź się w "Milionerach"! Czy znasz odpowiedzi na pytania za... 500 zł!

2/5
Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd
x-news

 

Maciej Zakościelny i Sonia Bohosiewicz początkowo radzili sobie doskonale, bez problemów odpowiedzieli na pierwsze pytania dotyczące na przykład rzeczy, którą zakochani wycinają na pniach drzew czy tego, które z ubrań to bomberka. Przy kolejnych pytaniach mieli małe problemy, ale ostatecznie udało im się dojść do gwarantowanych 40 tysięcy złotych, a następnie usłyszeli pytanie za 75 tysięcy złotych, na które nie znali poprawnej odpowiedzi. Zakończyli zatem grę z 40 tysiącami złotych. 

 

ZOBACZ: Padliśmy ze śmiechu, kiedy usłyszeliśmy pytanie o Kaczyńskiego! Ale odpowiedź uczestniczki "Milionerów"? To dopiero porażka! ;)

3/5
Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd
x-news

 

Następnie grę o milion zaczęli aktorzy z filmu "Podatek od miłości" Aleksandra Domańska i Michał Czernecki. Ile aktorzy wygrają pieniędzy dla fundacji TVN "Nie jesteś sam"? Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku. A jak sam odcinek specjalny oceniają internauci? Okazuje się, że nie byli zachwyceni!

4/5
Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd
x-news

Nie wszyscy byli zachwyceni tym, że zamiast zwykłych odcinków "Milionerów", producenci pokazali odcinki z udziałem gwiazd. 

 

nie da sie ogladac, wszystko ustawione, poziom zalosny

Odcinków specjalnych nie da się oglądać, ani to śmieszne, ani interesujące - zmieniam kanał…

Żenujący jest dzisiejszy odcinek. Poziom dedukcji pani Soni sięga…

Typowy odcinek specjalny - żenada, żenada i jeszcze raz żenada.

Soni wydaje sie ze jest zabawna , bezsensowne gadanie przez pol programu

Sorrryyy ale żenada....ten odcinek to pomyłka...rozumiem że to "gwiazdy " i cel bardzo szczytny i że ma być to zabawa ale nie da się tego oglądać....to udawanie że nie znają odpowiedzi na tak proste pytania jak mikser planetarny.... Ale w sumie najważniejsze aby fundacja dostała kasę na dzieciaki

Musiałam znaleźć na FB "milionerów " bo odkąd oglądam to takiej żenady nie widziałam .... podstawowe pytania i tak głupie odpowiedzi , że moja córka 6-letnia się śmieje :(rozpacz .... no bo jak "inteligentni " ludzie na "pewnym poziomie " nie wiedzą co to robot planetarny, pisali internauci. 


Zgadzacie się z ich opiniami? 

5/5
Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd
x-news

Oglądaliście walentynkowy odcinek z udziałem gwiazd?