Kto wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Ewa Zakrzewska na Różach Gali Ewa Zakrzewska na ramówce Polsatu Ewa Zakrzewska bierze ślub! Mamy zdjęcia z jej tygodnia panieńskiego Ewa Zakrzewska
Kto wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?
ONS
1/5
Kto wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?
ONS

Znamy nazwisko pierwszej uczestniczki nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Ewa Zakrzewska, Anita Sokołowska, Agnieszka Hyży a może Ewa Minge? Jedna z tych gwiazd już wkrótce rozpocznie swoją przygodę w tanecznym show Polsatu! Po krótkiej przerwie "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę stacji i już wiosną 2018 roku widzowie będą mogli zobaczyć, jak kolejni uczestnicy walczą o Kryształową Kulę. Ostatnio w rozmowie z Pauliną Sykut i Krzysztofem Ibiszem próbowaliśmy dowiedzieć się, kto zgodził się wystąpić w tanecznym show. Prowadzący "TzG" uchylili nam wówczas rąbka tajemnicy...

Teraz media podają nazwisko pierwszej gwiazdy, którą z pewnością zobaczymy w programie. Kto zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"? Zobaczcie! 

Zobacz także: Ewa Farna wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” ze względu na... ciążę?! Zaskakujące doniesienia mediów!

2/5
Ewa Zakrzewska na Różach Gali
ONS.pl

Okazuje się, że w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi Ewa Zakrzewska! Według doniesień magazynu Show jurorka programu "Supermodelka Plus Size" nie wahała ani chwili kiedy otrzymała propozycję udziału w tanecznym show. Wygląda więc na to, że już wkrótce Ewa Zakrzewska rozpocznie treningi przed 8. edycją "TzG".

Z kim zatańczy Ewa Zakrzewska? Modelka ma ponoć pewne marzenie...

Zobacz także: "W rok chudłam 20 kg, a potem przybieram o pięć więcej" modelka plus size Ewa Zakrzewska przyznała się do bulimii!

3/5
Ewa Zakrzewska na ramówce Polsatu

Według medialnych doniesień Ewa Zakrzewska chciałaby, żeby jej tanecznym partnerem w "Tańcu z Gwiazdami" został... Stefano Terrazzino. 

 

4/5
Ewa Zakrzewska bierze ślub! Mamy zdjęcia z jej tygodnia panieńskiego
Instagram

Myślicie, że Ewa ma szansę wygrać 8. edycję programu Polsatu? 

5/5
Ewa Zakrzewska
Krystian Szczęsny