Ewa Zakrzewska o programie Supermodelka Plus Size
Mat. promocyjne

"W rok chudłam 20 kg, a potem przybieram o pięć więcej" modelka plus size Ewa Zakrzewska przyznała się do bulimii!

Ewa Zakrzewska o programie Supermodelka Plus Size
Mat. promocyjne

Ewa Zakrzewska jest jurorką w nowym show Polsatu "#Supermodelka Plus Size". W magazynie "Party" najsłynniejsza "modelka plus size" zdradziła, że kiedy była nastolatką, nie radziła sobie psychicznie z nadwagą. Miała problemy zdrowotne, uszkodzony kręgosłup i długo byłam unieruchomiona w domu. Wtedy właśnie sporo przytyła.

Wszyscy mieli do mnie jakieś „ale”. Mówili, że jestem za gruba i że powinnam coś z tym zrobić. Wśród tych ludzi było wielu dorosłych i niestety nikt z nich nie wpadł na prosty pomysł, żeby zaprowadzić mnie do dietetyka. Dlatego zaczęłam się odchudzać na własną rękę. W dość drastyczny sposób…", opowiada.

Zakrzewska nie wstydzi się odpowiedzieć na trudne pytanie o bulimię. Zorientowała się, że choruje na  dopiero, kiedy miała 20 lat.

Długo wydawało mi się, że po prostu kombinuję, jak schudnąć. Wymiotowałam, łykałam tabletki przeczyszczające, potem objadałam się i znów szukałam czegoś, co mi pomoże. Na przykład tabletek hamujących łaknienie. Nie skupiałam się na swoim zdrowiu, ale na osiągnięciu zamierzonego efektu. Najważniejsze było, co mówią o mnie o ludzie. Za wszelką cenę chciałam dopasować się do ich standardów (...) W jednym roku chudłam 20 kilo, aby potem przybierać o pięć więcej. Wstyd się przyznać, ale myślę, że w ten sposób od 13. roku życia „przewaliłam” przez swój organizm setki kilogramów. (...) Byłam na wszystkich możliwych dietach świata. Choćby wysokobiałkowej. Jadłam wtedy tylko mięso i ostatecznie też wylądowałam w szpitalu", opowiada.

Ewa Zakrzewska szczerze o swoich problemach

Na szczęście Ewie Zakrzewskiej udało się przełamać złą passę, kiedy wyjechała do Wielkiej Brytanii, by podszkolić język angielski. I tam wszystko się odmieniło. W Anglii nikt nie zwracał uwagi na jej wygląd. Nawet kiedy szukała pracy i wysyłała CV, dowiedziała się, że nie trzeba do niego dodawać zdjęcia. Pojechała do Anglii w męskim T-shircie i bojówkach, a wrócił w seksownej sukience, na szpilkach, bo w końcu mogłam w sklepach kupić pasujący na siebie rozmiar. Po mały zaczęła akceptować siebie, założyła bloga i dziś odniosła ogromny sukces.

 

ZOBACZ: Co modelka plus size myśli o Ani Lewandowskiej i jej błyskawicznym powrocie do szczupłej figury?

 

  Ewa Zakrzewska na konferencji programu SuperModelka Plus Size

Ewa Zakrzewska na konferencji programu SuperModelka Plus Size

 

Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska, Rafał Maślak na planie "#Supermodelka Plus Size"

Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska, Rafał Maślak
Materiały prasowe

Więcej na temat Ewa Zakrzewska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01