Instagram
1/4
Ewa Niespodziana płeć dziecka
Instagram

Rodzina programu "Top Model" po raz kolejny się powiększyła! Przypomnijmy, że niedawno swoje pierwsze dziecko urodziła Aleksandra Żuraw z 4. edycji show TVN. Teraz w jej ślady poszła jej młodsza koleżanka. Modelka pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Uczestniczka "Top Model" pokazała nie tylko zdjęcie swojego dziecka, ale również zdradziła jego płeć i imię. O kogo chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Kim jest Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni "Top Model 7"? Jeszcze niedawno walczyła z podstępną chorobą!

2/4
Ewa Niespodziana pokazała ciążowy brzuszek
ONS

Ewa Niespodziana urodziła! Kim jest ojciec dziecka?

 

8 stycznia na świat przyszło pierwsze dziecko Ewy Niespodziany. Dziewczyna była uczestniczką 6. edycji programu "Top Model". Modelce udało się nawet dojść do finału, jednak ostatecznie przegrała z Patrykiem Grudowiczem. Później Ewa Niespodziana wzięła jeszcze udział w kilku sesjach zdjęciowych. W pewnym momencie postawiła jednak na rodzinę. 20-latka zaszła w ciążę, a ojcem jej dziecka jest tajemniczy przystojniak, o którym modelka rzadko opowiada. Para zaliczyła już jednak debiut na ściance. Jak Ewa Niespodziana nazwała swoje dziecka? Zobaczcie kolejny slajd i dowiedzcie się więcej! 

3/4
Instagram

Ewa Niespodziana urodziła: imię i płeć dziecka

 

Szczęśliwa mama nie mogła się powstrzymać i niemal od razu pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem ze swoim dzieckiem. Modelka zdradziła również, że powitała na świecie synka, któremu dała na imię Wiktor. 

 

- Wiktor i kocham spać 08.01.2019 😁🥰 #welcometotheworld#mybiglove #photoftheday - napisała Ewa Niespodziana. 

 

Świeżo upieczonym rodzicom składamy szczere gratulacje! 

4/4
Ewa Niespodziana
Facebook/Top Model TVN

Kibicowaliście jej w programie "Top Model"?

Więcej na temat Top Model