Stacja TVN odwołała emisję nowego programu Ewy Drzyzgi
ONS/East News

Nowy program Ewy Drzyzgi to hit czy klapa? Znamy wyniki oglądalności talk-show "36,6"!

Stacja TVN odwołała emisję nowego programu Ewy Drzyzgi
ONS/East News

Program "36,6" ogląda średnio 877 tysięcy widzów. Za nami pierwsze trzy odcinki nowego talk-show z udziałem Ewy Drzyzgi. Przypominamy, że medyczny program miał mieć swoją premierę 18 marca jednak kilka dni wcześniej stacja TVN zdecydowała przesunąć emisję pierwszego odcinka. Pierwszą odsłonę medycznego talk-show widzowie mogli zobaczyć 1 kwietnia. 

Oglądalność nowego programu Ewy Drzyzgi

Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl największą widownię zgromadził drugi odcinek programu "36,6".  8 kwietnia medyczne talk-show obejrzało 964 585 osób. Program przyciąga średnio 877 tysięcy widzów, dzięki czemu stacja TVN w czasie jego nadawania znajduje się na trzecim miejscu w rynku telewizyjnym. TVN przegrywa wówczas z Polsatem, który pokazuje program "Chłopaki do wzięcia" oraz "Wydarzenia". Na drugim miejscu znajduje się TVP 2, która trwania programu Ewy Drzyzgi nadaje "Panoramę", wiadomości sportowe oraz prognozę pogody.

 

Warto przypomnieć, że ostatni sezon programu "Rozmowy w toku", który wcześniej prowadziła Ewa Drzyzga, od września do listopada 2016 roku, przyciągał średnio 591 tysięcy widzów. 

 

Oglądacie nowe talk-show z udziałem Ewy Drzyzgi?

 

Zobacz także: Prezydent z wiewiórką na głowie i Wojewódzki w charakterze trupa, czyli jak było na prezentacji wiosennej ramówki TVN

 

Program "36,6" ogląda średnio 877 tysięcy widzów.

Ewa Drzyzga na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

 

Oglądacie medyczne talk-show prowadzone przez Ewę Drzyzgę?

Ewa Drzyzga na rozdaniu nagród MocArty 2016

Więcej na temat Ewa Drzyzga
Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19