Ewa Drzyzga w czarnej marynarce
TV-Show

Dlaczego emisja nowego programu Ewy Drzyzgi została przesunięta? Kiedy premiera? Jest komentarz stacji TVN!

Dlaczego emisja nowego programu Ewy Drzyzgi została przesunięta? Kiedy premiera? Jest komentarz stacji TVN!

Co dalej z nowym programem Ewy Drzyzgi "36,6"? Premierowy odcinek miał zostać wyemitowany w najbliższą sobotę, 18 marca, ale stacja TVN przełożyła jego emisję. W medycznym talk-show Ewa Drzyzga ma rozmawiać z ekspertami i lekarzami na temat nowinek w branży lekarskiej. Kiedy zatem zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego programu?

 

Co za wpadka! Ewa Drzyzga opowiedziała nam, co stało się podczas naprawdę ważnej rozmowy

Stacja TVN przesuwa emisję programu Ewy Drzyzgi "36,6"

Cała sytuacja jest dziwna o tyle, że jeszcze trzy dni temu Ewa Drzyzga sama zachęcała za pośrednictwem Facebooka do oglądania premierowego odcinka jej nowego programu. Niedługo potem pojawiła się informacja, że niestety emisja się nie odbędzie. Teraz stacja TVN postanowiła zabrać głos. Jaki jest powód przesunięcia emisji i kiedy widzowie zobaczą pierwszy odcinek?

Chcemy inaczej rozłożyć nasze inwestycje programowe w wiosenną ramówkę - informuje Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Pierwszy odcinek talk-show zostanie wyemitowany 1 kwietnia o godzinie 18. Będziecie oglądać?

 

Zobacz:  Odchudzona Ewa Drzyzga na ramówce TVN: dziennikarka wraca z nowym programem! Znamy szczegóły

 

Program Ewy Drzyzgi zostanie wyemitowany 1 kwietnia

Ewa Drzyzga na rozdaniu nagród MocArty 2016

Będziecie oglądać?

Prezentacja ramówki TVN na jesień 2015
ONS.pl

 

Stacja TVN odwołała emisję nowego programu Ewy Drzyzgi
ONS/East News
Newsy
Stacja TVN odwołała premierę nowego programu Ewy Drzyzgi! Dlaczego? Co go zastąpi?
Czy program pojawi się na antenie?

Stacja TVN odwołała emisję premierowego odcinka programu Ewy Drzyzgi! Już w najbliższą sobotę,  18 marca, widzowie mieli zobaczyć pierwszą odsłonę programu "36,6° C". W medycznym talk-show prowadząca Ewa Drzyzga ma rozmawiać z ekspertami i lekarzami, którzy będą pokazywać najnowsze technologie medyczne oraz doradzać, jak dbać o zdrowie.    Zobacz:  Zdrowie, choroby, leczenie, diety, odchudzanie i sport   Odwołana premiera programu Ewy Drzyzgi   Okazuje się, że pomimo wcześniejszych zapowiedzi widzowie nie zobaczą na razie programu prowadzonego przez Ewę Drzyzgę. Medyczne talk-show "36,6° C" miało się znaleźć w wiosennej ramówce - czyżby jednak stacja TVN zmieniła swoje plany? Przypominamy, że poprzedni program z udziałem Ewy Drzyzgi zniknął z anteny po 16 latach emisji. Teraz dziennikarka została gospodynią nowego show, którego jak się okazuje premiera w marcu została odwołana.   Co ciekawe, jeszcze dwa dni temu (13 marca) sama Ewa Drzyzga za pośrednictwem Facebooka zachęcała swoich fanów do obejrzenia pierwszego odcinka programu, który miał zostać pokazany 18 marca. W miejsce ""36,6° C" pojawią się powtórki "Kuchennych Rewolucji" z Magdą Gessler. Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym TVN, które poinformowało nas, że program będzie miał premierę 1 kwietnia. Zmiany były spowodowane "decyzją programową".   Zobacz także:  Prezydent z wiewiórką na głowie i Wojewódzki w charakterze trupa, czyli jak było na prezentacji wiosennej ramówki TVN   Ewa Drzyzga jeszcze kilka dni temu zapowiadała premierowy odcinek show.   Stacja TVN odwołała emisję programu Ewy Drzyzgi.

Stacja TVN odwołała emisję nowego programu Ewy Drzyzgi
ONS/East News
TV-Show
Nowy program Ewy Drzyzgi to hit czy klapa? Znamy wyniki oglądalności talk-show "36,6"!
Nowy program Ewy Drzyzgi to hit czy klapa? Znamy wyniki oglądalności talk-show "36,6"!

Program "36,6" ogląda średnio 877 tysięcy widzów . Za nami pierwsze trzy odcinki nowego talk-show z udziałem Ewy Drzyzgi. Przypominamy, że medyczny program miał mieć swoją premierę 18 marca jednak kilka dni wcześniej stacja TVN zdecydowała przesunąć emisję pierwszego odcinka. Pierwszą odsłonę medycznego talk-show widzowie mogli zobaczyć 1 kwietnia.  Oglądalność nowego programu Ewy Drzyzgi Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl największą widownię zgromadził drugi odcinek programu "36,6".  8 kwietnia medyczne talk-show obejrzało 964 585 osób. Program przyciąga średnio 877 tysięcy widzów, dzięki czemu stacja TVN w czasie jego nadawania znajduje się na trzecim miejscu w rynku telewizyjnym. TVN przegrywa wówczas z Polsatem, który pokazuje program "Chłopaki do wzięcia" oraz "Wydarzenia". Na drugim miejscu znajduje się TVP 2, która trwania programu Ewy Drzyzgi nadaje "Panoramę", wiadomości sportowe oraz prognozę pogody.   Warto przypomnieć, że ostatni sezon programu "Rozmowy w toku", który wcześniej prowadziła Ewa Drzyzga, od września do listopada 2016 roku, przyciągał średnio 591 tysięcy widzów.    Oglądacie nowe talk-show z udziałem Ewy Drzyzgi?   Zobacz także:  Prezydent z wiewiórką na głowie i Wojewódzki w charakterze trupa, czyli jak było na prezentacji wiosennej ramówki TVN   Program "36,6" ogląda średnio 877 tysięcy widzów.   Oglądacie medyczne talk-show prowadzone przez Ewę Drzyzgę?

Rozmowy w toku spadają z anteny. Dlaczego?
TV-Show
To koniec "Rozmów w toku" Drzyzgi w TVN! Program spada z anteny po... 16 latach!
Co dalej z Ewą?

Program "Rozmowy w toku" spada z anteny TVN po 16 latach emisji! Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że to koniec popularnego programu. Jak zapewnia, czas na nowe wyzwania!   To koniec "Rozmów w toku" - dlaczego? Ewa Drzyzga przyznała, że nadszedł czas na zmiany, ponieważ TVN stawia na innowacyjne programy. Nadszedł czas zmian. Muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy. Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka - powiedziała Ewa Drzyzga. Ostatni odcinek "Rozmów w toku" zostanie wyemitowany 31 października. Do tej pory powstało ponad 2600 odcinków. Ewa Drzyzga przez 16 lat pracy na planie rozmawiała na różne tematy z tysiącami gości.   "Rozmowy w toku" nierzadko wzbudzały spore kontrowersje. W programie Ewa Drzyzga poruszała z gośćmi bardzo kontrowersyjne tematy. Niedawno talk show został ostro skrytykowany przez KRRiT, która ukarała redakcję za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży. TVN musiał zapłacić aż 250 tys. złotych kary. Nie da się jednak ukryć, że program przynosił stacji TVN rekordowe dochody. W 2013 roku Ewa Drzyzga została okrzyknięta najbardziej dochodową gwiazdą w Polsce. „Rozmowy w toku” zarobiły wówczas aż 134 mln złotych.   Zobacz także: Ewa Drzyzga zarobiła krocie na reklamie! To jedna z najwyższych gaż - Socha i Mucha mają konkurencję!   To koniec "Rozmów w toku"!   Program Ewy Drzyzgi po 16 latach spada z anteny.   Żałujecie?  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner