Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała w mediach społecznościowych kolejny emocjonalny wpis i zdradza, że "łzy nie są oznaką słabości, więc sobie ich czasem nie żałuję". Fani podejrzewają, że może chodzić o łzy po rozstaniu? Czy to koniec małżeństwa Igi i Karola?

Reklama

Internauci po raz kolejny sugerują, że to już koniec małżeństwa Igi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Iga i Karol od początku piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są najbardziej kontrowersyjną i zagadkową parą. Ich zachowanie zarówno w programie, jak i w mediach społecznościowych jest szeroko komentowane, a fani na podstawie wpisów Igi Śmiechowicz coraz częściej wprost piszą, że w tym przypadku eksperyment nie powiódł się.

Żona Karola właśnie opublikowała na Instagramie nowy wpis i przyznaje, ze przeraża ją to, jak bardzo ludzie uzależniają się od social mediów. Przyznaje jednak, że bez nich w jej życiu wiele rzeczy nigdy by się nie wydarzyło:

Przeraża mnie jak bardzo social media uzależniają. Przeraża mnie, że piszę o tym jak social media uzależniają właśnie w social mediach

. Kiedy spędzam cały dzień na zewnątrz w ogóle nie odczuwam tego co się dzieje dookoła mnie. Jestem szczęśliwa. Myślę, że bez nich nie byłoby tak dobrze, ale byłoby dobrze. Jednak gdyby nie one wiele rzeczy w moim życiu by się po prostu nie wydarzyło

. Może po prostu trzeba ich używać z głową?

Zobacz także

W dalszej części emocjonalnego wpisu Iga zdradza, jak przeżyła eksperyment i okazuje się, że chce zapamiętać te uczucia. Wspomina też, że nie boi się już łez. Czy to oznacza, że udział w programie był dla niej trudnym doświadczeniem?

Jakiś czas temu dałam znać, że piszę "coś" o emocjach związanych z eksperymentem. Trochę się zatrzymałam, ale... Nie wiem czy kiedyś przeżyje takie emocje jeszcze raz, a może jak będę starsza będę miała problemy z pamięcią więc warto byłoby to " pamiętać"? Pani Psycholog jakiś czas temu powiedziała mi, że sporo we mnie sprzeczności. W głębi duszy to wiedziałam, ale nie chciałam mówić tego głośno...

Myślę, że sporo z nas taka właśnie jest

Dzisiaj już wiem, że łzy nie są oznaką słabości, więc sobie ich czasem nie żałuję

Wiadomo, że raz w miesiącu jest to wręcz usprawiedliwione!!. Też tak macie?

Fani pod najnowszym wpisem Igi piszą, że to kolejny post, który ma świadczyć o tym, że jej małżeństwo po programie zakończyło się:

Czytając twoje wpisy wnoszę że związek nie przetrwał

też tak myślę, dodatkowo nie wiem co się odwaliło w poprzednim odcinku, nie wiedziałam czy się śmiać czy przełączyć

Iga zdecydowała się odnieść do komentarzy Internautów i zdradziła, że jej prywatne posty nie komentują tego, co wydarzyło się w programie i wszystko wyjaśni się w finałowym odcinku!

oglądajcie :-)) Ja mało wspominam o programie, wiadomo, że są emocje związane z emisja ale generalnie moje posty nie mają się w ogóle do programu

Też już nie możecie się doczekać finału, kiedy wszystkie karty zostaną odkryte?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". "Zagotowało się we mnie!" Iga wściekła na Karola za "seksistowski" żart

Mat. prasowe

Niedawno Iga pochwaliła się zdjęciami z wesela. Trzeba przyznać, że tego dnia wyglądała na bardzo szczęśliwą!

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama