Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Edyta Herbuś, Beata Tadla, Paulina Sykut - która będzie jurorką World of Dance
East News
TV-Show

Znamy kolejną jurorkę „World of Dance”! To gwiazda "Tańca z gwiazdami"!

Znamy kolejną jurorkę „World of Dance”! To gwiazda "Tańca z gwiazdami"!

Już jesienią w Polsacie zadebiutuje nowy program taneczny - „World of Dance”. Program pojawi się na antenie zamiast "Tańca z gwiazdami". Znamy już nazwiska wszystkich jurorów show! W programie pojawią się Michał Malitowski, juror "Tańca z gwiazdami", Rafał "Roofi" Kamiński, finalista "You Can Dance oraz tancerka Edyta Herbuś!

 

Edyta Herbuś największą popularność zdobyła w show "Taniec z gwiazdami". Teraz jest popularną aktorką, która występuje w serialach i teatrze. Ma na swoim koncie udział w finałach Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym. Kiedy zaczęła się jej miłość do tańca?

 

- Moja miłość do tańca narodziła się po obejrzeniu kultowego filmu „Dirty Dancing”. Oglądając go nieskończoną ilość razy, zakochałam się w historii bohaterów, w tańcu i w muzyce. Pewnie dlatego, moją pierwszą wielką miłością był mój partner taneczny - mówi Edyta Herbuś. Obiecałam sobie wtedy, że kiedyś zatańczę tę choreografię z finałowej sceny i spełniłam to marzenie podczas Koncertów Muzyki Filmowej, gdzie tańczę właśnie do „Time of my life”.

 

Wystąpiła w największych spektaklach operowych w Teatrze Wielkim: „Traviata”, „Turandot” , „Latający Holender” , „Samson i Dalila”, „Salome”. Czemu teraz zdecydowała się na udział w „World of Dance”?

- Będę jurorką wspierającą pasję uczestników. Tych, którzy przyszli do programu z miłości do tańca. Będę zwracać uwagę na to, w którym momencie swojej drogi rozwoju znajduje się dziś dany tancerz i jakiej wskazówki potrzebuje, by postawić świadomie kolejny krok. Będę doceniać umiejętności techniczne, ale też przypominać, że pomimo ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń po drodze, nie można zapominać o istocie tańca, czyli radości wyrażania siebie na scenie. Wiem dobrze jak wygląda droga do realizacji marzeń, przez ile wątpliwości trzeba przebrnąć, by pozostać wiernym sobie i swojemu sercu.

 

Cieszycie się, że Edyta pojawi się w show "World of Dance"?

 

"World of Dance" to amerykański program rozrywkowy, którego producentką jest Jennifer Lopez. W show rywalizują ze sobą tancerze w różnych stylach tanecznych, a ich umiejętności ocenia jury. Główna nagroda w amerykańskiej wersji show to milion dolarów! Producentem nowego show Polsatu będzie Rinke Rooyens. Kto poprowadzi polską wersję "World of Dance"? Jak udało nam się dowiedzieć, Polsat bierze pod uwagę aktorkę Patricię Kazadi oraz tancerkę Idę Nowakowską. Obie mają doświadczenie w programach tanecznych - Kazadi była prowadzącą, a Ida jurorką "You Can Dance – Po prostu tańcz".

 

Zobacz: Edyta Herbuś będzie mamą? Jej komentarz nie pozostawia złudzeń

 

Edyta Herbuś jurorką "World of Dance"

Edyta Herbuś pokazała się w krótkiej fryzurze

W programie zobaczymy też Michała Malitowskiego

Michał Malitowski jurorem World of Dance

Edyta Herbuś w białej sukni ze złotym pasem na gali 100-lecia ZAIKSu
ONS
Newsy
Edyta Herbuś o krok od wielkiej wpadki! Musicie zobaczyć jej dekolt na gali 100-lecia ZAIKSu! ZDJĘCIA
Edyta Herbuś o krok od wielkiej wpadki! Musicie zobaczyć jej dekolt na gali 100-lecia ZAIKSu! ZDJĘCIA
Edyta Herbuś
Instagram
TV-Show
Edyta Herbuś wróci do "Tańca z Gwiazdami"?! "Dzwoni produkcja tego programu...". Nigdy nie zgadniecie, co powiedziała!
Edyta Herbuś wróci do "Tańca z Gwiazdami"?! "Dzwoni produkcja tego programu...". Nigdy nie zgadniecie, co powiedziała!
"Taniec z Gwiazdami" znika z anteny
TV-Show
TYLKO U NAS! Wiemy, jaki program zastąpi "Taniec z gwiazdami" i kto go poprowadzi!
Znamy plany stacji Polsat!

Wiemy, jaki program zastąpi " Taniec z gwiazdami "! Kilka dni temu Nina Terentiew zdradziła, że jesienią nie zobaczymy nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Show prowadzone przez Paulinę Sykut i Krzysztofa Ibisza wróci na antenę Polsatu dopiero na wiosnę, a jesienią zobaczymy nowy program taneczny.    Nowy program taneczny zamiast Tańca z gwiazdami       Myślimy o innym projekcie tanecznym, który byłby emitowany na zmianę z „Tańcem z Gwiazdami” - przyznała Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. - Pierwszą edycję nowego tanecznego show chcemy pokazać już jesienią tego roku, ale ostatecznie jeszcze nie podjęliśmy decyzji.   Jaki program zastąpi "Taniec z gwiazdami"? Jak udało nam się dowiedzieć, jesienią 2018 Polsat pokaże polską edycję show "World of Dance"! Co to za program?   "World of Dance" - nowe show Polsatu   "World of Dance" to amerykański program rozrywkowy, którego producentką jest Jennifer Lopez. W show rywalizują ze sobą tancerze w różnych stylach tanecznych, a ich umiejętności ocenia jury. Główna nagroda w amerykańskiej wersji show to milion dolarów! Producentem nowego show Polsatu będzie Rinke Rooyens. Kto poprowadzi polską wersję "World of Dance"? Jak udało nam się dowiedzieć, Polsat bierze pod uwagę aktorkę Patricię Kazadi oraz tancerkę Idę Nowakowską. Obie mają doświadczenie w programach tanecznych - Kazadi była prowadzącą, a Ida jurorką "You Can Dance – Po prostu tańcz".   Cieszycie się, że Polsat pracuje nad nowym show tanecznym?   ZOBACZ:  Znany polski gwiazdor chciał adoptować Tomka Barańskiego gdy jako dziecko stracił rodziców! Tancerz wyjawił nam szczegóły!   Kolejna edycja Tańca z gwiazdami dopiero za rok! Polsat pracuje nad nowym formatem - "World of Dance". Producentką i...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner