Ile osób oglądało pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami?
East News

Polsat przygotował wielką niespodziankę na finał "Tańca z Gwiazdami"! Co szykują? Wiemy!

Ile osób oglądało pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami?
East News

Już w najbliższy piątek, 17 maja, stacja Polsat wyemituje ostatni odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak już wiemy, w wielkim finale o zwycięstwo będą walczyć dwie pary: Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Która para zachwyci swoim tańcem i wygra taneczne show? Tego dowiemy się już za kilka dni. Jedno jest pewne, zapowiada się zacięta walka między faworytką jury Joanną Mazur, a faworytem widzów Tomaszem Działowym. Okazuje się również, że stacja Polsat przygotowała wyjątkową niespodziankę dla widzów "Tańca z Gwiazdami" i zaprosiła do show znaną gwiazdę, która zaśpiewa w wielkim finale. Kto wystąpi w ostatnim odcinku programu?

Edyta Górniak w finale "Tańca z Gwiazdami"

Jak informuje "Fakt" to Edyta Górniak zaśpiewa w wielkim finale "Tańca z Gwiazdami". Według doniesień dziennika piosenkarce na planie show będzie towarzyszył... ochroniarz. Dlaczego?

Pojawi się w diamentach: kolii oraz dodatkach wartych ćwierć miliona złotych - twierdzi informator Faktu. 

A jaką piosenkę usłyszą widzowie "Tańca z Gwiazdami"? Jak informuje magazyn "Tele Tydzień" Edyta Górniak zaśpiewa wielki hit Whitney Houston "I have nothing"- do tego utworu mają zatańczyć wszyscy uczestnicy dziewiątej edycji show. 

Będziecie oglądać wielki finał dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Przypominamy, że w ostatnim odcinku pojawi się również Michał Malitowski!

Edyta Górniak zaśpiewa w finale "Tańca z Gwiazdami".

Edyta Górniak na gali Fryderyki
ONS.pl

Przypominamy, że w finale ma pojawić się również Michał Malitowski.

Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08