Edyta Górniak razem z mamą jedzie na Mazury Edyta Górniak w The Voice of Poland w 2014 roku Edyta Górniak w The Voice of Poland Edyta Górniak w The Voice of Poland Edyta Górniak w The Voice of Poland
Edyta Górniak razem z mamą jedzie na Mazury
1/6
Edyta Górniak razem z mamą jedzie na Mazury

Edyta Górniak zostanie jurorką nowego programu TVP 1 "Hit, Hit, Hurra"? Jak udało nam się dowiedzieć, dopiero trwają negocjacje pomiędzy producentami a diwą. O tym, czy Edyta Górniak rzeczywiście weźmie udział w show, dowiemy się jeszcze w tym tygodniu.

 

Nowy program TVP 1 - "Hit, Hit, Hurra"

We wrześniu w TVP 1 pojawi się nowy talent-show dla dzieci „Hit, Hit, Hurra”. Jest to autorski projekt Telewizji Polskiej oraz Marcina Perzyny. W programie wezmą udział dzieci w wieku od 6 do 17 lat. Formuła ma być podobna do znanego już wcześniej "Od przedszkola do Opola". 

Program ma mieć charakter misyjny - uczestnicy show nie będą negatywnie oceniani przez jurorów ani nie będą odpadać w kolejnych odcinkach - mówi Wirtualnym Mediom Joanna Klimek, szefowa programowa Telewizji Polskiej.

W show mamy również zobaczyć duety gwiazd z dziećmi. Nowy talent-show „Hit, Hit, Hurra” będzie emitowany w TVP1 w środę o godz. 20.30.

 

Edyta Górniak jurorką nowego show?

Producentom zależy na tym, żeby to Edyta Górniak została przewodniczącą jury. Wszyscy wiedzą, że nikt nie przyciągnie takiej publiczności jak ona, ponadto - cenią jej doświadczenie w tej roli. Diwa jurorowała już w "The Voice of Poland"  i "Jak oni śpiewają". Negocjacje jeszcze trwają, ale z naszych informacji wynika, że ostateczna decyzja, czy diwa pojawi się w show, zapadnie w tym tygodniu.

 

Czy Edyta Górniak zostanie jurorką programu "Hit, Hit, Hurra?". Jej fani na pewno na to liczą!

 

Zobacz także: Edyta Górniak nagrywa ze światowej sławy producentem! "Będę pracować z najlepszymi albo w ogóle"

2/6
Edyta Górniak w The Voice of Poland w 2014 roku
akpa
3/6
Edyta Górniak w The Voice of Poland
ONS
4/6
Edyta Górniak w The Voice of Poland
ONS
5/6
Edyta Górniak w The Voice of Poland
ONS
6/6
Edyta Górniak w Jak oni śpiewają i The Voice of Poland
ONS
Więcej na temat Edyta Górniak