Anna Kalczyńska w rozmowie z mediami zdradziła, czy wkrótce zniknie z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka informowała ostatnio, że czekają ją spore zmiany, a widzowie zaczęli się zastanawiać, czy to oznacza, że zniknie ze śniadaniowego hitu TVN. Atmosferę wokół programu podgrzały również plotki, że do ekipy "Dzień Dobry TVN" dołączy Małgorzata Rozenek. Czy gwiazda TVN zastąpi Annę Kalczyńską? Jest komentarz!

Reklama

Anna Kalczyńska zniknie z "Dzień Dobry TVN"?

Od kilku tygodni media informują, że już wkrótce spełni się marzenie Małgorzaty Rozenek, która chce dołączyć do grona gospodarzy "Dzień Dobry TVN". Wciąż nie wiadomo z kim Małgorzata Rozenek miałaby prowadzić program. Pojawiły się również pytania, kogo może zastąpić w "Dzień Dobry TVN". Jakiś czas temu Anna Kalczyńska pisała o zmianach w swoim życiu zawodowym, ale czy to oznacza, że to właśnie ją zastąpi Małgorzata Rozenek? Nie! Dziennikarka w rozmowie z mediami zapewniała, że nie rozstaje się z "Dzień Dobry TVN"!

Zostaję w DDTVN - Anna Kalczyńska powiedziała krótko dla "Faktu".

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zdradziła, co zrobiła dla posady w TVN. Edward Miszczak nie mógł odmówić

EOS

Jak informuje dziennik Anna Kalczyńska dalej będzie prowadzić program razem z Andrzejem Sołtysikiem. Kogo więc w "Dzień Dobry TVN" może zastąpić Małgorzata Rozenek? Tego wciąż nie wiadomo. Przypominamy, że ostatnio pojawiły się jednak plotki, że największe szansę na duet z gwiazdą TVN ma dziennikarz, Krzysztof Skórzyński.

Zobacz także: "Dzień dobry TVN": Przyjście Małgorzaty Rozenek-Majdan wywoła zmiany? Anna Kalczyńska komentuje!

Zobacz także
EOS

Co ciekawe, ostatnio okazało się, że z "Dzień Dobry TVN" żegna się Anna Wendzikowska. Dziennikarka była związana z programem przez wiele lat. Dziennikarka potwierdziła nasze informacje publikując w sieci wpis, w którym przyznała, że żegna się z programem TVN.

Reklama

Zobacz także: Anna Wendzikowska żegna się z "Dzień Dobry TVN" po 15 latach pracy: "To dla mnie trudny post"

Pawel Wodzynski Dzien Dobry TVN East News
Reklama
Reklama
Reklama