Dorota Wellman odchodzi z Dzień Dobry tVN?
x-news
Zmiany w DDTVN?
1/4
Dorota Wellman odchodzi z Dzień Dobry tVN?
x-news

 

Dorota Wellman jest gwiazdą najnowszego wydania magazynu "VIVA!". Dziennikarka w wywiadzie zdradziła naprawdę wiele na temat nie tylko kariery i planów zawodowych, ale i życia prywatnego - co w jej przypadku jest naprawdę niebywałe! 

 

Nie zabrakło również wątku "Dzień Dobry TVN", który Dorota prowadzi od kilku lat. Gwiazda zdradziła, że program nie daje jej pełnej satysfakcji zawodowej. Czy to oznacza, że wkrótce z niego zniknie? Zobaczcie, co zdradziła!

 

Zobacz: "Czasem jestem zołzą" - czyli kulisy małżeństwa Doroty Wellman! Jaką jest żoną?

 

2/4
Dorota Wellman
Mat. prasowe

 

Dorota Wellman uwielbia prowadzić program "Dzień Dobry TVN" i na całe szczęście, nie zamierza z niego rezygnować. Szuka jednak innych wyzwań, by móc stale się rozwijać i mieć motywację do działania:

 

VIVA!: Telewizja śniadaniowa daje Ci poczucie spełnienia?

Dorota Wellman: Nie. Telewizję śniadaniową uwielbiam, bo bardzo lubię pracować na żywo. Jest tam różnorodność, zmiana, a ja nie lubię się nudzić. Jeden temat lekki, łatwy i przyjemny, a drugi bardzo poważny, społeczny. To jest magazyn telewizyjny, w którym możemy opowiedzieć o wszystkim. Ale dla mnie to jest za mało. Chciałabym zrobić program rozrywkowy, bo jestem człowiekiem zabawy, chciałabym zrobić program społeczny skierowany do kobiet. „Dzień dobry” kocham, bo mam tam adrenalinę i cudownego partnera, z którym możemy wszystko, ale to nie znaczy, że nie mogłabym zrobić więcej.

Uff! My nie wyobrażamy sobie "DDTVN" bez Doroty!

 

Zobacz także: „Po miesiącu od narodzin mojego syna wróciłam do pracy. Nigdy nie miałam wyrzutów sumienia"

3/4
Dorota Wellman zniknęła z DDTVN

 

Wellman wiele spełnienia daje jej działalność charytatywna:

Dlatego mam różne aktywności zawodowe, żeby poczuć satysfakcję. Poczucie spełnienia daje mi także działalność charytatywna.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Dorota zrezygnowała z honorarium za udział w reklamie na rzecz potrzebujących. Było to kilkaset tysięcy złotych! 

 

4/4
Dorota Wellman
East News

 

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce!

 

Więcej na temat Dorota Wellman