Dominika Gwit, Żora Koroliow Dominika Gwit, Żora Koroliow Dominika Gwit, Żora Koroliow Dominika Gwit, Żora Koroliow Dominika Gwit
Dominika Gwit, Żora Koroliow
ONS/Instagram
1/7
Dominika Gwit, Żora Koroliow
ONS/Instagram

Dominika Gwit wygra "Taniec z Gwiazdami"? Aktorka jest jedną z najciekawszych postaci 7. edycji tanecznego show, a w oczach wielu - również jedną z jego faworytek. Dominika i jej taneczny partner Żora Koroliow intensywnie trenują przed pierwszym odcinkiem programu i na bieżąco relacjonują to w sieci. Na instagramowym profilu Dominiki pojawia się mnóstwo fotek ze wspólnych spotkań na sali prób. Jedno jest pewne, wysiłek jest ogromny, a pot leje się strumieniami!

 

Zobacz też: Dominika Gwit w drodze na próbę do "Tańca z Gwiazdami". Dzięki programowi znów schudnie? ZDJĘCIA

 

Dominika Gwit trenuje do "Tańca z Gwiazdami"

Domnika Gwit na zdjęciach z treningów prezentuje się świetnie! Widać, że świetnie czuje taniec i ma do niego predyspozycje. A przy tym, świetnie się bawi w towarzystwie Żory. Jednak nie zawsze jest lekko, łatwo i przyjemnie. Na jednym ze zdjęć widać opuchnięte i obolałe od tańca stopy gwiazdy. Czy to poświęcenie zaowocuje wygraną "Tańca z Gwiazdami"? Czas pokaże! Tymczasem, zobaczcie fotogalerię z treningów Dominiki Gwit i Żory Koroliowa. 

 

Pierwszy odcinek 7. edycji "Tańca z Gwiazdami" już 3 marca (piątek) o godzinie 20:00.

 

Polecamy: Wyjątkowa sesja ślubną Iwony Pavlović

2/7
Dominika Gwit, Żora Koroliow
Instagram/Domnika Gwit

Dominika i Żora złapali ze sobą świetny kontakt! Widać, że dobrze im się razem pracuje. Czy to poprowadzi ich do wygranej?

3/7
Dominika Gwit, Żora Koroliow
Instagram/Domnika Gwit

Dominika Gwit w 2014 roku schudła niemal 50 kilogramów. Czy treningi taneczne znów pomogą jej zrzucić kilka kilo? Większość gwiazd, które brały udział w "Tańcu z Gwiazdami", kończyły program lżejsze. Intensywne treningi dały im nie tylko umiejętności taneczne, ale również piękna sylwetkę.

4/7
Dominika Gwit, Żora Koroliow
Instagram/Dominika Gwit

Dominika i Żora świetnie wyglądają razem na parkiecie! Ta para to może być czarny koń programu.

5/7
Dominika Gwit
Instagram/Domnika Gwit
6/7
Dominika Gwit na 4. urodzinach fundacji Wiewiórka Julii
7/7
Dominika Gwit