Rolnik szuka żony Dawid zgłosi się do programu dla Kamili
Instagram / dawid_noweta_

Dawid z "Rolnik szuka żony" zauroczył się piękną Kamilą z 8. edycji? Zgłosił się do programu?

Rolnik szuka żony Dawid zgłosi się do programu dla Kamili
Instagram / dawid_noweta_

We wrześniu rusza kolejny sezon "Rolnik szuka żony" i już teraz fani programu nie mają wątpliwości, że będzie to najciekawsza edycja. W odcinku zerowym najwięcej emocji wzbudza młoda rolniczka Kamila, która zachwyca swoją urodą. Okazuje się, że kobieta zwróciła uwagę Dawida z 7. edycji "Rolnik szuka żony". Czyżby planował zgłosić się ponownie do programu, tym razem  w roli kandydata?

Dawid z "Rolnik szuka żony" zauroczył się piękną Kamilą z 8. edycji?

Dawid Noweta w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" wzbudził mnóstwo kontrowersji. Jego dramatyczne rozstanie z Martyną było szeroko komentowane w sieci, a łzy rolnika wzbudziły mnóstwo kontrowersji. Po zakończeniu emisji mężczyzna twierdził, że nie zamyka się na poszukiwania i publikował w relacji na Instastories zdjęcia, na których ponownie przeglądał listy od kandydatek, ale wygląda na to, że nie znalazł jeszcze swojej drugiej połówki.

Teraz wygląda na to, że Dawid jest zainteresowany piękną blondynką, która zdecydowała się szukać miłości w hitowym programie TVP1. Rolnik opublikował w relacji na Instastory zdjęcie z powtórki zerowego odcinka 8. edycji "Rolnik szuka żony" i widać na nim 28-letnią Kamilę. Czyżby Dawid się zauroczył? Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu kobieta już została okrzyknięta "najpiękniejszą rolniczką w historii programu". Miała być księgową, ale trzy lata temu przejęła pierwszą halę i tak rozpoczęła się jej historia. Ceni sobie niezależność i marzy o założeniu rodziny. Znajdzie miłość w programie?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Krystyna Kamińska poddała się operacji powiększenia piersi i jest zachwycona! "Bardzo się cieszę, bardzo"

Czy Dawid Noweta spróbuje swoich szans, walcząc o względy pięknej Kamili z "Rolnik szuka żony 8"? 

Rolnik szuka żony Dawid i Kamila
Instagram / dawid_noweta_

Dawid Noweta brał udział w 7. edycji programu, ale wszystkie jego kandydatki zdecydowały się opuścić jego gospodarstwo. 

 

Kamila, która pojawiła się w odcinku zerowym do 8. edycji wzbudziła mnóstwo emocji. Pobije rekord Magdaleny z poprzedniej edycji i otrzyma największą ilość listów? Czy wśród nich będzie również ten napisany przez Dawida? 

Oto Kamila, uczestniczka "Rolnik szuka żony 8"
mat. prasowe TVP

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48