Party Stories
Krystyna z "Rolnik szuka żony"
kristina.v1/Instagram
Newsy

"Rolnik szuka żony": Krystyna Kamińska poddała się operacji powiększenia piersi i jest zachwycona! "Bardzo się cieszę, bardzo"

Krystyna Kamińska, bohaterka programu TVP, postanowiła powiększyć swoje piersi. Na Instagramie zdała relację, jak się czuje po operacji. Nie kryje też zachwytu nad jej efektam.

Krystyna Kamińska z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na prawdziwą metamorfozę. Bohaterka programu TVP, powiększyła sobie piersi! Jak na razie jest tuż po operacji, więc efektami nie może się jeszcze pochwalić, ale z tego co mówi, jest naprawdę zachwycona. Dodała szereg zdjęć ze szpitala na swoim InstaStory. 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Krystyna Kamińska z "Rolnik szuka żony" powiększyła piersi!

Krystyna Kamińska szukała swojego szczęście w programie w czasie drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Tego jedynego jednak tam nie poznała, mimo że starała się zdobyć względy jednego z rolników, Roberta. Kilka lat po tym programie Krystyna zelektryzowała widzów, ponieważ poinformowała, że od 2016 roku jest w związku małżeńskim z kobietą. Krystyna i Agnieszka wzięły ślub w Edynburgu. Od tego czasu wizerunek bohaterki "Rolnik szuka żony" zmienił się diametralnie. Najpierw kobieta schudła aż 13 kilogramów, a teraz poddała się operacji powiększenia piersi. Z tego co mówi, jest bardzo szczęśliwa, a operacja się udała:

Już jestem po. Czuję się dobrze. (...) Nic mnie nie boli, leki przeciwbólowe na pewno działają. Piersi są piękne. Nic nie widzę, nic nie mogę dotykać. Nawet jak mogę, to póki co się boję. Bardzo się cieszę, bardzo - opowiadała zachwycona na swoim InstaStory.

Jak Krystyna czuje się po operacji? Jest już po wszystkim i niedługo Krystyna wyjdzie ze szpitala, odbierze ją żona Agnieszka:

Odpoczęłam niesamowicie podczas narkozy, bardzo przyjemnie ją wspominam. Gdybym wiedziała, że to jest taki odpoczynek, to chyba częściej bym się operowała. Nie byłam śpiąca po, nie wymiotowałam. Teraz zbieram się do domu. Moja kochana po mnie przyjedzie - opowiada zadowolona Krystyna Kamińska. 

Fani Krystyny są z pewnością bardzo ciekawi efektów operacji. 

Zobacz także: Krystyna z "Rolnik szuka żony" wyznaje: "Tak, jestem z kobietą". Opowiedziała o swoim lesbijskim związku!

Krystyna podzieliła się z fanami zdjęciami ze szpitala. Wygląda na nich bardzo dobrze, jak sama przyznaje, podczas narkozy wypoczęła. 

Krystyna z
kristina.v1/Instagram

Krystyna przyznała, że bardzo pomogło jej wsparcie ukochanej żony. 

Krystyna z
kristina.v1/Instagram

Uczestniczka drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" schudła 13 kg. Wygląda już zupełnie inaczej. 

Krystyna z
kristina.v1/Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krystyna z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg! To efekty przygotowań do ślubu
Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła. Pokazała zdjęcia swojej metamorfozy. Uczestniczka drugiego sezonu programu szykuje się do ślubu z partnerką.

Krystyna Kamińska pochwaliła się niesamowitą metamorfozą. Uczestniczka drugiej edycji  "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg w zaledwie rok. To efekty przygotowań do ślubu z ukochaną kobietą, o którym chętnie opowiada na swoich profilach społecznościowych.  Krystyna Kamińska w drugiej edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Roberta. Rolnik wybrał wówczas Agnieszkę, z którą w 2016 roku wziął ślub. Po programie związała się również z innym rolnikiem, ale jej prawdziwą miłością okazała się... Agnieszka. To właśnie z nią planuje w 2020 roku zawrzeć związek małżeński.  Zobacz także:  Krystyna z "Rolnik szuka żony" 2 wybiera suknię ślubną. Na jaki model się zdecydowała? Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła 13 kg Krystyna Kamińska z "Rolnik szuka żony" tworzy szczęśliwy związek z Agnieszką. Panie planują się pobrać w 2020 roku. Krystyna prężnie pracuje nad swoją sylwetką. Okazuje się, że od marca 2019 roku do stycznia 2020 roku udało jej się zrzucić aż 13 kg! Zdjęciem dokumentującym tę niezwykłą metamorfozę pochwaliła się w sieci. Uczestniczka zdradziła, że udało jej się zrzucić kilogramy na modnej diecie ketogenicznej, ale to nie jest efekt, który ją zadowala:   - Piękny wynik. Super figura❤️ przy jakim wzroście taka waga? - Niska jestem 🙈 164 cm. Będę więc "walczyć" dalej! - odpowiedziała  Internauci są pod wrażeniem! Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać Krystyna Kamińska z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg. Oto efekty jej metamorfozy:          Wyświetl ten post na...

Krystyna z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Krystyna z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Pokazała zdjęcie ze swoją żoną
Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub ze swoją partnerką!

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub ze swoją partnerką! W sieci pojawiło się już ich pierwsze zdjęcie na którym pochwaliły się obrączkami.  W jakiej kreacji Krystyna powiedziała "tak"? Krystyna Kamińska była uczestniczką drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta walczyła wówczas o względy Roberta. Jak już wiemy, rolnik ostatecznie wybrał Agnieszkę- para już od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Jakiś czas temu okazało się, że Krystyna znalazła swoje szczęście u boku... Agnieszki i to właśnie z nią wzięła dziś ślub! Krystyna pochwaliła się ślubnym zdjęciem Krystyna już kilka miesięcy temu zdradziła, że zamierza poślubić swoją partnerkę. Ostatnio przyznała, że uroczystość odbędzie się w Szkocji.  Jesteśmy bardzo podekscytowane tym wydarzeniem, rodzina tak samo. Cieszymy się, że w tym ważnym dla nas dniu będą razem z nami. Po przysiędze planujemy niedużą uroczystość w gronie najbliższych- mówiła w rozmowie z "Faktem". Teraz okazuje się, że Krystyna i jej partnerka są już po ślubie! W sieci pojawiło się ich romantyczne zdjęcie. Teraz już oficjalnie - Panie Kamińskie 💍💍- napisała na Instagramie.  W jakiej kreacji wystąpiła Krystyna? Zobaczcie sami! Przypominamy, że była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" już jakiś czas temu zapowiedziała, że ślub weźmie za granicą, a wesele zostanie zorganizowane  w Polsce, w Warszawie.   Gratulujemy! Zobacz także:   Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła aż 13 kg! To efekty przygotowań do ślubu Krystyna z "Rolnik szuka żony" już po ślubie.           Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Krystyna i Agnieszka z "Rolnik szuka żony"
Instagram/Krystyna z "Rolnik szuka żony"
Newsy
Uczestnik "Rolnik szuka żony" komentuje ślub Krystyny i jej partnerki! "One poniosą tego konsekwencje"
Adam Kraśko skomentował ślub Krystyny i jej partnerki, Agnieszki!

Adam Kraśko skomentował ślub Krystyny i jej partnerki, Agnieszki! Uczestnik pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" ostrzegł zakochaną parę przed konsekwencjami decyzji o zalegalizowaniu swojego związku. Co według Adama może się wydarzyć po ich ślubie? Adam Kraśko w rozmowie z mediami zdradził, jaki ma stosunek do związków osób tej samej płci!  Adam Kraśko ostrzega Krystynę  Krystyna była jedną z kandydatek Roberta z drugiej edycji show "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, rolnik ostetecznie odrzucił względy Krystyny i wybrał Agnieszkę, z którą do dziś tworzy szczęśliwy związek. Jakiś czas po programie okazało się, że Krystyna spotyka się z kobietą!  Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec ubiegłego roku zauważyłam pewną zmianę i potrzebę. Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą- mówiła w 2016 roku w rozmowie z "Faktem". Kilka miesięcy temu Krystyna ogłosiła, że zamierza poślubić swoją partnerkę Agnieszkę. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" rozpoczęła przygotowania do uroczystości, która odbyła się wczoraj w Szkocji! Jak ślub Krystyny i Agnieszki skomentował Adam Kraśko? To jest ich życie, ich decyzje i to one poniosą tego konsekwencje. Na pewno spadnie na nie hejt, będą dziwne, niestosowne komentarze pod wspólnymi zdjęciami- ocenił w rozmowie z "Faktem". (...) Jeśli są ze sobą szczęśliwe, to jak najbardziej im kibicuję. Staram się być człowiekiem tolerancyjnym, chociaż dla mnie wartości rodzinne są wartościami nadrzędnymi i wolę taką rodzinę tzw. starego modelu, czyli mężczyzna, kobieta i dzieci- dodał rolnik. Zobaczcie zdjęcie Krystyny i Agnieszki zrobione tuż po ślubie! Zobacz także:   Krystyna...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner