Rolnik szuka żony Jak Mikołaj poznał swoją dziewczynę Martę Rolnik szuka żony Mikołaj i Marta na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony zaręczyny Mikołaja Mikołaj z Rolnik szuka żony Mikołaj z Rolnik szuka żony 4
Rolnik szuka żony Jak Mikołaj poznał swoją dziewczynę Martę
Mat. prasowe
Co o związku rolnika sądzi jego syn?
1/5
Rolnik szuka żony Jak Mikołaj poznał swoją dziewczynę Martę
Mat. prasowe

Będzie kolejny ślub bohaterów programu "Rolnik szuka żony"! Już wkrótce na ślubnym kobiercu staną Mikołaj (73 l.), uczestnik czwartej edycji show i jego wybranka, którą poznał już poza kamerami - Marta. Para ogłosiła swoje zaręczyny w świątecznym odcinku "Rolnika". 40-letnia Marta zaprezentowała widzom piękny pierścionek zaręczynowy. Zakochani zdradzili, że wcześniej znali się z widzenia, jednak w pewnym momencie między nimi zaiskrzyło. Stało się to już po tym, jak Mikołaj nie wybrał żadnej z trzech kandydatek w programie "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że para nie zamierza długo czekać z organizacją ślubu. Uroczystość odbędzie się już za kilka miesięcy!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS: Mikołaj z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość. W święta zaręczył się z Martą! Kim jest młodsza od niego partnerka?

 

Kiedy ślub Mikołaja i Marty z "Rolnik szuka żony 4"? Odpowiedź na następnej stronie! Szykuje się tradycyjne polskie wesele!

 

Polecamy: Ślub kościelny – formalności w kancelarii parafialnej i Urzędzie Stanu Cywilnego

2/5
Rolnik szuka żony Mikołaj i Marta na nagraniu świątecznego odcinka
Mat. prasowe

Ślub Mikołaja i Marty odbędzie się latem tego roku, informuje magazyn "Na Żywo". Uroczystość prawdopodobnie będzie miała miejsce w sierpniu lub wrześniu. Zakochani zaplanowali tradycyjne, huczne wesele na ponad 250 gości. W czasie przyjęcia zostaną zaserwowane nie tylko pyszne potrawy, ale również szampan, z winnicy prowadzonej przez Mikołaja. To jeszcze nie wszystko!

3/5
Rolnik szuka żony zaręczyny Mikołaja
Mat. prasowe

Mikołaj ma stworzyć również specjalną serię wina z tej okazji. Na razie nie wiadomo, gdzie odbędzie się ślub pary. Idealnie jeśli ślub odbył się w winnicy oraz pensjonacie rolnika, jednak prawdopodobnie - ze względu na liczne grono zaproszonych gości - para będzie musiała wybrać inne miejsce. 

Dzieci rolnika są zadowolone z tego, że tata znalazł nową miłość. 

 

- Tata jest bardzo szczęśliwy, a ja mu kibicuję. Różnica wieku to żaden problem, liczą się prawdziwe uczucia - powiedział syn Mikołaja, Michał Korol.

4/5
Mikołaj z Rolnik szuka żony

Mikołaj związał się z Martą, swoją przyszłą żoną, już po zakończeniu zdjęć do czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wcześniej w jego domu gościły trzy kandydatki: Janina, Teresa i Renata, która sama zrezygnowała z udziału w programie. Mikołaj z dwóch pozostałych kobiet wybrał Teresę, jednak ostatecznie nie zdecydował się na kontynuowanie znajomości z wybranką.

5/5
Mikołaj z Rolnik szuka żony 4
Mat. prasowe

Widocznie los tak chciał. Już za pół roku Mikołaj żeni się ze swoją ukochaną Martą! Życzymy szczęścia zakochanej parze.

Więcej na temat Rolnik szuka żony