Roxie Węgiel w półfinale Dance Dance Dance
Fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show

"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel płacze po występie a z nią całe studio! Egurrola: "To najlepszy występ tej edycji" 

"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel płacze po występie a z nią całe studio! Egurrola: "To najlepszy występ tej edycji" 

Roxie Węgiel zatańczyła solówkę do emocjonalnego numeru "The Greatest" Siii. Tutaj liczył się nie tylko talent taneczny ale również aktorski. 

Chciałam pokazać tym występem, że jestem silna, bo miałam kilka takich sytuacji, które mogły mnie podłamać. 

Po tym występie Roksana Węgiel się popłakała. Płakała jednak nie tylko ona ale również Ida Nowakowska, która gratulowała mamie nastolatki a także Joanna Jędrzejczak i sam Agustin Egurrola! Niezwykły występ Roxie wzruszył także pozostałych uczestników kibicujących za sceną. 

Nie spodziewałem się, że ona ma aż taki talent i taką wrażliwość - kwitował Agustin Egurrola. 

Juror pierwszy raz żałował, że musi oceniać. 

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Roxie Węgiel o niezwykłej relacji z mamą. Pokazała też najmłodszego braciszka! Ale słodziak!

"Dance Dance Dance": Który występ dla Roksany Węgiel był najtrudniejszy? "Przekroczyłam swoje bariery"

"Dance Dance Dance": Brawurowy występ Roksany Węgiel. Wszyscy płakali! 

Roksana Węgiel rozbiła bank półfinałową solówką. Jej dojrzałość, wrażliwość, mimika i przede wszystkich ukazane emocje sprawiły, że płakało całe studio! To pierwsza taka sytuacja w "Dance Dance Dance"! Sama Roksana Węgiel wybuchła płaczem od razu po zakończeniu swojego występu!

Bardzo się utożsamiam z tekstem tej piosenki, mogłam wykrzyczeć emocje, które były we mnie od dawna i dlatego, tak zareagowałam bo zrobiłam to na sto procent - wyznała 

Ciężarna Ida Nowakowska również nie mogła opanować płaczu: 

Niesamowite jest to, że na początku jak zaczęłaś tańczyć to pomślałam "co za niesamowity spektakl". ale zakończyłam tę podróż? Na tym, jak dumna musi być twoja mama, że ma taką córkę. Ja jako przyszła mama myślę sobie, że super mieć taką córkę pełną pokory, wrażliwości. (...) Mogę powiedzieć tylko tyle, świetny numer, zupełnie inna odsłona. Roxie Węgiel która jest artystką, która prowadzi i myśli 

W szoku i pełna podziwu była również Joanna Jędrzejczyk: 

Jest wiele sporstmenek ale mistrzów z taką klasą nie ma zbyt wiele. Też się utożsamiam z tą piosenką. (...) Chciałabym dać 20 ale dam 10 

Agustin Egurrola po raz pierwszy przyznał, że żałuje, że musi oceniać, ponieważ w przypadku tego występu chciał być tylko widzem: 

Dzisiaj jest twój wieczór i nie sądziłem, ze to będzie aż tak dobry. Po raz 1 żałuje, że jestem jurorem w tym programie. Chciałem być teraz tylko widzem i chłonąć co pokazałaś. To był najlepszy taniec tej edycji. Przejście między tymi światami było niezwykłe, Wkradła się pomyłka ale widziałem, że twoje serce dalej tańczy. Mocne 10! 

Po ostatnim występie Roxie Węgiel otrzymała maksymalną ilość punktów, ponieważ 30!

Często się mówi, że taniec to jest krzyk emocji i to był wspaniały piękny krzyk. Nie spodziewałem się, że ona ma aż taki talent i taką wrażliwość - podsumował Agustin Egurrola. 

Niezwykły moment w programie! Roxie Węgiel i Oliwia Górniak zdobyły maksymalne liczby puntków za obie solówki oraz duet. Brawurowo przedostały się do finału. Zmierzą się w finale "Dance Dance Dance" ze Stanisławem Karpielem-Bułecką i Anną Matysiak. 

Zobacz także: "Dance Dance Dance": Roksana Węgiel zapowiedziała koniec ze "słodką Roksanką"! Brawurowy występ!

To najbardziej emocjonalny występ w historii "Dance Dance Dance". Roxie Węgiel wzruszyła całe studio! Płakali wszyscy łącznie z Roksaną Węgiel. 

Roksana Węgiel zatańczyła do "The Greatest" z repertuaru Sii. Pokazała niezwykłą dojrzałość i emocjonalność. Jurorzy byli zgodni, to było doskonałe! 

Roxie Węgiel w Dance Dance Dance
Fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Zobacz także
Roxie Wegiel w nowej fryzurze

Roxie Węgiel pochwaliła się zmianą fryzury i mocno zaskoczyła fanów

Roxie Węgiel przed półfinałem "Dance Dance Dance"

"Dance Dance Dance": Roxie Węgiel wspomina jak płakała przez Agustina Egurrolę: "Jurorzy powinni bardziej docenić"

 

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel, Stanisław Karpiel-Bułecka czy Damian Kordas? Kto jest w finale 3. edycji?
Fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Kto odpadł z programu? Roksana Węgiel, Damian Kordas czy Stanisław Karpiel-Bułecka? Oto finałowy skład
Wiemy, kto pożegnał się z "Dance Dance Dance" tuż przed wielkim finałem! Kogo zobaczymy za tydzień podczas finału 3. edycji programu?

Za nami półfinałowe zmagania uczestników 3, edycji " Dance Dance Dance ". Z doskonałymi wynikami i niezwykłym tanecznym rozwojem na scenie TVP utrzymali się: Roxie Węgiel i Oliwia Górniak, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak oraz Damian Kordas i Ola Nowak. Dziś poznamy finałowy skład. Kto zawalczy o główną nagrodę? Poznajcie finalistów!  Zobacz także:  "Dance Dance Dance": Agustin Egurrola wybiera zbyt odważne choreografie dla jednej z uczestniczek show? Zaskakujące doniesienia mediów! Kto jest  w finale 3. edycji "Dance Dance Dance"?  Damian Kordas i Ola Nowak doskonale odnaleźli się na tanecznym parkiecie programu "Dance Dance Dance". W ciągu wszystkich poprzednich odcinków dawali z siebie wszystko. Ola Nowak okazała się być totalnym odkryciem Agustina Egurroli , który nawet nie ukrywał, że widzi ją na tanecznych parkietach wśród najlepszych polskich tancerzy. Podobnym progresem mogą pochwalić się Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Anna Matysiak. Z tygodnia na tydzień zachwycali nie tylko widzów ale przede wszystkim jurorów swoim zaangażowaniem i talentem tanecznym. Swoją obecność bardzo mocno zaznaczyły również Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Dla Oliwii to był debiut przed tak dużą publicznością. Z kolei Roksana Wegiel odkryła w sobie nowe talenty! Do tej pory nie uczyła się tańca, kto by mógł przypuszczać, że uda jej się dojść aż tak daleko w tanecznym show! Nastolatka po raz kolejny udowodniła, że jest multitalentem, w dodatku, jak sama przyznała "Dance Dance Dance" dodał jej pewności siebie i otworzył przed nią wiele nowych możliwości.  [Artykuł aktualizowany na bieżąco] Roksana Węgiel i Oliwia Bieniuk zatańczyły duet do "California Girls" Katy Perry. Ich brawurowy występ...

Jury na planie 3. edycji Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Kto odpadł z tanecznego show TVP? Finał zbliża się wielkimi krokami! 
Kto pożegnał się z programem? Sprawdźcie, co działo się w najnowszej odsłonie "Dance Dance Dance"!

Za nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance"! Do tej pory taneczne show było emitowane w piątkowe wieczory, jednak kilka dni temu TVP poinfomowała o zmianach w ramówce, a widzowie zobaczyli nowy odcinek "Dance Dance Dance" w sobotę o godzinie 20:00. Dziś na parkiecie wystąpili: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Dance Dance Dance" oraz Damian Kordas i Ola Nowak.  Kto odpadł z "Dance Dance Dance"? W pierwszej kolejności na scenie wystąpiły Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Jak poradziły sobie na parkiecie?  To już nie są dziewczynki, tylko latynoski- mówił Agustin Egurrola. Uważam, że występ naprawdę dobry. Roksana i Oliwia otrzymały łącznie 22,5 pkt.  Druga para to Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony". Zakochani zatańczyli choreografię do piosenki "Push it" zespołu Salt 'N' Pepa.  Ja chyba będą rodzić do tego numeru- żartowała Ida Nowakowska. (...) Wciągacie w ten świat, to jest ciekawe. Wy macie taką energię, która odciąga od tych niedoskonałości- dodała.  Błędów było co niemiara- ocenił Agustin Egurrola. Tańczyć może każdy, lepiej lub gorzej. Z drugiej strony to było przekonujące... Jestem pod ogromnym wrażeniem, co się z wami w programie dzieje, jesteście sobą od początku do końca. Jury oceniło ich na 22 pkt.  Kolejna para to Ola i Damian. Duet zatańczył do pięknej piosenki z filmu "Piękna i bestia". Dzisiaj bajkowo nie było- oceniła Joanna Jędrzejczyk. Słuchajcie, ode mnie dzisiaj 6.  Mi się podobało to, co stworzyliście na tej scenie- mówiła Ida Nowakowska. To jest mój świat, jeżeli chodzi o styl tańca dlatego widzę więcej błędów-...

dance-dance-dance3
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Roxie została ostro skrytykowane przez Egurrolę! Jest odpowiedź jej przyjaciółki
Pierwszy odcinek "Dance Dance Dance" wzbudził wiele emocji! Roksana Węgiel została ostro skrytykowana przez Agustina Egurrolę! Pojawiła się odpowiedź przyjaciółki.

Agustin Egurrola w piątek debiutował jako juror " Dance Dance Dance". Tancerz od razu dał się poznać z bardzo surowej strony. Uczestnicy i widzowie już wiedzą, że Egurrolę nie będzie łatwo zachwycić. Niestety, jako pierwsza przekonała się o tym najmłodsza uczestniczka, Roksana Węgiel , która za swój pierwszy solowy występ została dość mocno skrytykowana . Agustin dał jej cztery punkty, a występ ocenił:  To wykonanie było nudne i szkolne - stwierdził w końcu. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - ocenił Egurrola. Dziś, gdy emocje opadły, Oliwia Górniak, przyjaciółka i partnerka w tańcu Roxie zdecydowała się odpowiedzieć na komentarz surowego jurora i wesprzeć swoją przyjaciółkę.  Oliwia Górniak wspiera przyjaciółkę: "solo wyszło genialnie" Oliwia Górniak i Roxie Węgiel to najmłodsze uczestniczki programu. Mimo tego już w pierwszym odcinku zostały ocenione dość surowo przez Agustina, natomiast dwie pozostałe jurorki, Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk patrzyły na nie zdecydowanie bardziej przychylnie. Ba! Występ dziewcząt bardzo im się podobał. Dopiero solo Roxie mocno poróżniło jurorów. 16-latka przyjęła krytykę, ale nie udało się jej powstrzymać łez przykrości.  Gdy emocje opadły, do sprawy postanowiła odnieść się Oliwia Górniak, który nie zgodziła się z Agustinem i skomplementowała przyjaciółkę: YOO MAMY TOO!🤪 - teraz na naszych barkach spoczywa wielka odpowiedzialność, aby każdy kolejny występ był coraz to lepszy, dlatego zasuwamy do następnego odcinka z ogromną motywacją🙏🏻❤️  @roxie_wegiel solo wyszło genialnie, a moje zobaczymy już w kolejny piątek😳  - zapowiada Oliwia.  Krytyka Agustina, zgodnie...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak