Takiej decyzji nie spodziewał się chyba nikt. Tuż przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" Dagmara Kaźmierska ogłosiła, że odchodzi z programu. Niestety, gwiazda nie może dłużej występować w tanecznym show. Zdradziła, co się stało.

Reklama

Dlaczego Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami"?

Okazuje się, że to koniec przygody Dagmary Kaźmierskiej w programie "Taniec z Gwiazdami". "Królowa życia" już zapisała się w historii 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" emitowanego przez Polsat - choć zbierała najniższe noty od jurorów (i to w historii show) to dzięki esemesom od widzów z łatwością przechodziła z odcinka na odcinek.

Jednak z uwagi na kontuzję nóg, której doznała w wypadku samochodowym 5 lat temu, nie wróciła do pełni sprawności. Chociaż nie mogła prezentować takich układów jak konkurencja, doskonale odnalazła się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Dagmara Kaźmierska zdecydowała jednak, że to koniec jej przygody z "Tańcem z Gwiazdami", co ogłosiła razem z synem, Conanem. Poszło o kontuzję - złamane żebro.

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością — przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć — nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem teraz tańczyć — nie dało rady. Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam was jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. Bawcie się dalej tym programem. Ja już po prostu nie daję rady. (...)
powiedziała wprost Dagmara.

Conan dodał:

Zobacz także
Niestety, kochani. Nie mogę się na to godzić — już za dużo. I tak się godziłem, że mama tańczyła, eksploatowała te nogi — do tego jeszcze doszło złamane żebro
powiedział Kaźmierski

Królowa życia podziękowała za ogromne wsparcie i głosy:

Dziękuję za Wasze serca , głosy i wsparcie. A @polsatofficial za wspaniałą przygodę. Kocham mocno. Wasza Dagmarka

Dodała również:

Przepraszam tych, których zawiodłam. Przynajmniej czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będę już męczyć. Nie będzie już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbowałam tańczyć. Żarty żartami. Dbajcie o zdrowie. Macie jedno, a chorób tysiące. Chciałam dobrze. No nie da rady. Tak miało być...

Widzowie zastanawiali się, czy Dagmara Kaźmierska zrezygnuje z "Tańca z Gwiazdami". Dziś stało się jasne, że to faktycznie koniec przygody "Królowej życia" w programie. Zobaczyliśmy już ostatni występ Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami". W sieci pojawiła się lawina komentarzy:

Królowo dziękujemy za wszystko!!! Szkoda, że sprawy się tak potoczyły bo 5 maja zobaczylibyśmy panią z Kryształową Kulą!
Nie zawiodłaś nas! Pokazałaś jak silna jesteś. Trzymaj się kochana
Dla mnie Pani wygrała
Tymi głosami od widzów pokazałaś, że wygrywasz! Gratuluje tak dalekiego awansu w programie!

Będziecie oglądali "Taniec z Gwiazdami" bez Dagmary?

Reklama

Zobacz także: Widzowie komentują rezygnację Kaźmierskiej z "TzG"! Wskazują inny powód niż kontuzja

Dagmara Kaźmierska niespodzianka
Kaźmierska wezwana na dywanik
@conanbestia
Dagmara Kaźmierska z synem opuszczają studio "Tańca z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama