Dagmara Kaźmierska pokazała swojego ukochanego?
Instagram

Dagmara Kaźmierska świętuje sukces na miarę Dody czy Wieniawy. Wspomina również o mrocznej przeszłości... 

Dagmara Kaźmierska pokazała swojego ukochanego?
Instagram

Dagmara Kaźmierska odcina kupony od popularności, jaką dał jej program "Królowe życia". Gwiazda TTV zaskarbiła sobie sympatię widzów niemalże od pierwszego sezonu. Zainteresowanie jej postacią podsycał również fakt związany z jej kryminalną przeszłością. Dagmara Kaźmierska dziś głośno mówi o swoich błędach sprzed lat i nie zamiata faktów po dywan. Wielu internautom nie podoba się fakt, że dziś jest osobą publicznie podziwianą, jednak jej popularność w sieci mówi sama za siebie. Dagmara właśnie przekroczyła ten próg popularności, o którym wiele znanych osób wciąż może tylko pomarzyć. 

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyda autobiografię? "Już napisana"!

Dagmara Kaźmierska świętuje sukces na Instagramie 

Dagmara Kaźmierska świętuje właśnie fakt, że na jej Instagramie obserwuje ją równy milion osób. Do tej pory niewielu gwiazdom polskiej telewizji udało się osiągnąć ten próg popularności w sieci. Przy okazji świętowania wspomniała również o swojej kryminalnej przeszłości:

Serduszka Moje ❤️🌟❤️🌟❤️ 1 MILION ❤️🌟❤️🌟❤️Wzruszacie mnie, cieszycie swoimi komentarzami, wiadomościami 😍 Czasem ciężko mi uwierzyć, że daję ludziom tyle radości i siły 😍 Wychodzi na to , że ktoś tam z góry miał na mnie inny plan i w dobrą stronę zawrócił mnie z wcześniejszej drogi 💙🙏

Nie jest bowiem tajemnicą, że w 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy Dagmara Kaźmierska została skazana za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.  Od 2004 roku prowadziła własną agencję towarzyską, ostatecznie spędzając 14 miesięcy w areszcie - o czym opowiadała m. in. u Kuby Wojewódzkiego. 

Jak wielokrotnie podkreślała, zrozumiała swój błąd, a za zachowanie z przeszłości już odpokutowała i stara się być dobrym człowiekiem: 

Wysyłam Wam wszystkim całe tony uśmiechu , dobrej energii i zdrowia 💙🙏 ,,NAWET NIE MARZYŁEM O TAKIM SZCZĘŚCIU WÓWCZAS , KIEDY BYŁEM TYLKO BRZYDKIM KACZĄTKIEM ''-Hans Christian Andersen ❤️Brzydkie kaczątko ❤️Dziękuję, że Jesteście💙🙏Wasza Dagmarka ❤️

Rozumiecie fenomen Dagmary Kaźmierskiej? 

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała zdjęcie syna z dzieciństwa. Zdradziła też, co dostała od Mikołaja!

Dagmara Kaźmierska świętuje przekroczenie miliona obserwujących na Instagramie. Przy okazji wspomniała o swojej przeszłości. 

Dagmara Kaźmierska dołączyła tym samym do najpopularniejszych osób na polskim Instagramie. 

Dagmara Kaźmierska i Conan
Instagram

 

Więcej na temat Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39