Instagram

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyda autobiografię? "Już napisana"!

Instagram

Dagmara Kaźmierska to jedna z ulubionych uczestniczek hitowego programu "Królowe życia". Odkąd kobieta pojawiła się na ekranach telewizorów, zebrała pokaźne grono fanów, a jej profil w mediach społecznościowych obserwuje już niemal milion osób! Jak się okazuje, gwiazda TTV zaskarbiła sobie ich sympatię swoją szczerością i niezwykłą, dość ekscentryczną osobowością. I choć Dagmara Kaźmierska chętnie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia, a także nie ukrywa nie zawsze chlubnej przeszłości, wygląda na to, że szykuje dla nich prawdziwą bombę! Przy okazji opublikowania zdjęcia sprzed 25. lat, królowa życia napisała słowa, które rozbudziły naszą ciekawość. Czyżby na świat miała wyjść jej biografia? 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się romantycznym nagraniem z... kolejnym przystojniakiem! "Miłość fenomenalne uczucie"

Dagmara Kaźmierska wyda książkę? "Już napisana"

Życie Dagmary Kaźmierskiej było pełne zwrotów akcji. Gwiazda "Królowych życia" nie ukrywa ani tego, że w przeszłości pracowała jako sprzątaczka w Niemczech, ani tego, że z powodu swojej kryminalnej przeszłości trafiła do więzienia. Dziś, jak sama mówi, nigdy nie popełniłaby błędów z przeszłości i choć Dagmara Kaźmierska słynie ze swojej szczerości, nikt nie ma wątpliwości, że uczestniczka popularnego programu może nas jeszcze nie raz zaskoczyć. Kiedy opublikowała zdjęcie sprzed 25. lat, pod fotografią pojawiły się nie tylko pełne zachwytów komentarze! Gdy jedna z fanek zapytała, kiedy gwiazda TTV opowie swoją historię i zasugerowała napisanie książki, ta udzieliła jej odpowiedzi, której nikt z nas się nie spodziewał.

Już napisana. Dopinamy temat - skomentowała Dagmara Kaźmierska. 

Czyżby królowa życia napisała autobiografię? A może historię Dagmary Kaźmierskiej postanowił opisać ktoś inny? Jedno jest pewne, książka już jest, a szczegóły jej wydania są w toku! Przynajmniej tak możemy wnioskować z tajemniczego komentarza, z którym zostawiła nas gwiazda TTV. Koniecznie zobaczcie jej zdjęcie z przeszłości, poznalibyście?

 

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z przeszłości. Tak wyglądała mając 20 lat! W jednym z komentarzy wyczytaliśmy, że książka o królowej jest już napisana!

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek progu "Królowe życia". Widzowie ją kochają!

Dagmara Kaźmierska pokazała swojego ukochanego?
Instagram

Zawsze uśmiechnięta i z sercem na dłoni. Kobieta powtarza, że największą miłością jej życia jest jej syn Conan.

Dagmara Kaźmierska i Conan
Instagram

 

Więcej na temat Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55