Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Tomaszewski wyznał, że jest gejem
Newsy

Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..."

Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..."

Paweł Tomaszewski, znany m.in. z serialu "Hotel 52" w Polsacie, wyznał, że jest gejem. Na swoim Instagramie zrobił coming out, jednak jego wpis dotyka również innego, bardzo poważnego tematu, jakim jest depresja. Zobaczcie.

Doda przesunie premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju"? "Wszystkie eskorty modlą się o nowego wirusa"

Paweł Tomaszewski: Nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie

Paweł Tomaszewski ma 36 lat. Największą popularność zdobył w serialu „Hotel 52”, gdzie przez dwa lata wcielał się w sympatycznego boya hotelowego Jakuba. Pojawił się również w takich filmach jak „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. „Historia Roja”, „Sztuka kochania” czy "Amok”. Gościnnie wystąpił zaś w „Na dobre i na złe” czy „Ojcu Mateuszu”. 

Tomaszewski na Instagramie zaczął swój wpis od depresji, na którą choruje:

doktor powiedział, że to depresja. utajona. czyli bardziej sprytna (suka). przyjmijmy taką nazwę. ok. niczego to nie zmienia. biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy.

Następnie wyjaśnił, że jego świat nie może być przyjaźniejszy, ponieważ należy do społeczności LGBT:

ale jak ma być przyjaźniejszy wśród •ludożerców•. i choć w istocie •lgbt to ja•, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole. ta przynależność tylko częściowo definiuje mojego człowieka. •ważne co masz w głowie, czy masz talent i coś pięknego w sobie• nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie. w naszym rodzie.  ale być może pierwszą, która ma odwagę mówić o sobie i żyć godnie i w prawdzie bez uciekania w nałogi, fikcyjne małżeństwa czy funkcje społeczne / kościelne

Na koniec aktor dodał, że jest Polakiem i katolikiem i zastanawia się, dlaczego ludzi są do siebie tak wrogo nastawieni:

jestem polakiem, katolikiem a coraz częściej mam wrażenie że mieszkam na białorusi.i na koniec pytanie:  co się stało ze znakiem pokoju ? czy on jest jeszcze aktualny ? zawsze lubiłem ten moment podczas mszy. - kończy Tomaszewski (pis. oryginalna). 

Przypomnijmy - po dramatycznych wydarzeniach, do jakich doszło w Białymstoku podczas Marszu Równości, część świata show biznesu wspiera społeczność LGBT. Coming outu dokonał również Tomasz Mycan, gwiazdor "Barw szczęścia". 

 

Paweł grał w serialu "Hotel 52".

Paweł Tomaszewski wyznał, że jest gejem

Dziś Paweł wygląda tak:

Paweł Tomaszewski wyznał, że jest gejem

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

doktor powiedział, że to depresja. utajona. czyli bardziej sprytna (suka). przyjmijmy taką nazwę. ok. niczego to nie zmienia. biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy. ale jak ma być przyjaźniejszy wśród •ludożerców•. i choć w istocie •lgbt to ja•, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole. ta przynależność tylko częściowo definiuje mojego człowieka. •ważne co masz w głowie, czy masz talent i coś pięknego w sobie• nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie. w naszym rodzie. ale być może pierwszą, która ma odwagę mówić o sobie i żyć godnie i w prawdzie bez uciekania w nałogi, fikcyjne małżeństwa czy funkcje społeczne / kościelne. jestem polakiem, katolikiem a coraz częściej mam wrażenie że mieszkam na białorusi. i na koniec pytanie: co się stało ze znakiem pokoju ? czy on jest jeszcze aktualny ? zawsze lubiłem ten moment podczas mszy. dobrego niedzielnego wieczoru i nadchodzącego tygodnia ! Paweł 🎩🌸 📸@zimakiewicz #lgbttoja

Post udostępniony przez Paweł Tomaszewski (@pawel_tomaszewski_official)

 

 

Gwiazdy po botoksie wideo
East News
Newsy
Niezapomniane gwiazdy, które przesadziły z botoksem! Czy w ogóle je dzisiaj rozpoznajecie?
Niezapomniane gwiazdy, które przesadziły z botoksem! Czy w ogóle je dzisiaj rozpoznajecie?

Gwiazdy pokochały zabiegi medycyny estetycznej, a botoks stał się najpopularniejszym z nich. Stosuje go niemal większość gwiazd Hollywood, a niektóre z nich decydują się na zabiegi tak często, że przestały już przypominać siebie! Nie zniechęca ich fakt, że ostrzykiwanie botoksem zdecydowanie ogranicza mimikę, co znacząco wpływa na ich grę aktorską. Wypełnianie zmarszczek pokochały Meg Ryan , Nicole Kidman oraz Donatella Versace . Porównując ich zdjęcia z młodości widać, że botoks robi z nich zupełnie inne osoby. Jak widać to nie problem! Gwiazdy chcą pozostać młode za wszelką cenę. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, które z nich regularnie poddają się zabiegom medycyny estetycznej i operacjom plastycznym. Niektóre zdjęcia są szokujące!    

Olga Kalicka z synem
Newsy
Olga Kalicka ochrzciła synka w dniu urodzin. Mamy zdjęcia z tej uroczystości
Olga Kalicka ochrzciła synka w dniu urodzin. Mamy zdjęcia z tej uroczystości

W dniu swoich 26. urodzin Olga Kalicka wyprawiły chrzciny swojego synka, Aleksa. Gwiazda "rodzinki.pl" na Instagramie pokazała kilka zdjęć z tej pięknej uroczystości, która odbyła się w jednym z warszawskich kościołów. Następnie cała rodzina udała się do modnej knajpy w centrum stolicy. Zobaczcie sami! 

Michał Rudaś jest gejem. Wokalista dokonał coming outu
ONS.pl
Newsy
Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 
Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 

Skandaliczne słowa prezydenta i wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+ wywołały falę oburzenia. Głos zabrało wiele gwiazd, nie tylko tych należących do społeczności ale również sojuszników. Wypowiedział się również Michał Rudaś, wokalista znany z "Szansy na sukces", " Tańca z Gwiazdami ", programu "Jaka to melodia", " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " czy "The Voice of Poland". Dokonał coming outu i przyznał, że jest homoseksualny. Zobaczcie jego poruszający wpis.  Zobacz także:  Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..." Michał Rudaś z "Tańca z Gwiazdami" przyznał, że jest gejem  Michał Rudaś nie chce już dłużej milczeć. Wokalista nie zgadza się z szykanowaniem środowiska LGBT+, którego sam jest częścią. W szczerym i poruszającym wpisie na Instagramie przyznał, że jest gejem i nie będzie się z tego powodu ukrywał. Stanął w obronie wszystkich, który należą do społeczności LGBT+ i walczą o swoje prawa:  Jestem człowiekiem, a nie żadną ideologią i niczyje słowa, a nawet sądowe werdykty tego nie zmienią. W skrócie LGBT przypisana mi jest litera G i nie wykorzystuję tego faktu do współtworzenia lub podążania za jakąkolwiek ideologią polityczną czy społeczną. Ja po prostu pragnę kochać i mieć wolność bez przeszkód tą miłością się dzielić i przyjmować ją, korzystając z tych samych praw, co inne kochające się pary. Wokalista odniósł się również do kontrowersyjnych wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+, którzy powiedzieli, że „to nie są ludzie, to jest ideologia”. Te słowa wywołały burzę w mediach. Michał Rudaś jest przeciwny mowie nienawiści, która może okazać...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner