Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Galiński uśmiechnięty
East News
TV-Show

Co słychać u jurora "Tańca z gwiazdami", Piotra Galińskiego? Dziś to ceniony hodowca... kur!

Co słychać u jurora "Tańca z gwiazdami", Piotra Galińskiego? Dziś to ceniony hodowca... kur!

Piotr Galiński dał się poznać kilkanaście lat temu. To właśnie on zasiadał w pierwszym składzie jury "Tańca z gwiazdami", gdy program był emitowany jeszcze na antenie TVN. Jednak gdy show zostało przeniesione do telewizji Polsat, słuch o Piotrze Galińskim zaginął. Widzieliśmy go jeszcze w specjalnej edycji "Top Chefa", jednak od tego czasu minęło już kilka lat. Co w takim razie dzieje się z nim dziś? Nie uwierzycie, jakie prowadzi życie! 

Zobacz także: Czy to koniec "Tańca z Gwiazdami"?! Zapadła kluczowa decyzja!

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk weźmie udział w nowej edycji! Co na to jej tata, Jarosław?

Co dziś robi Piotr Galiński, juror "Tańca z gwiazdami"?

O Piotrze Galińskim usłyszeliśmy dokładnie w 2005 roku. To właśnie wtedy wystartowała pierwsza polska edycja "Tańca z gwiazdami". Wtedy chyba jeszcze nikt nie zdawał sobie sprawy, jak wielką popularnością będzie cieszył się ten program. Kolejne edycje biły rekordy oglądalności, a jurorzy zyskali sławę i rozpoznawalność. Nikt też nie wyobrażał sobie tanecznego show bez udziału Iwony Pavlović i Piotra Galińskiego - cenionych tancerzy i choreografów. 

Jednak gdy program przejęła telewizja Polsat, miejsce Piotra Galińskiego zajął Michał Malitowski. Czy były juror tanecznego show żałował, że nie kontynuował swojej przygody z "Tańcem z gwiazdami"? Okazuje się, że nie.

Nie jestem człowiekiem, który łączy przyszłość z telewizją. Absolutnie, to był bardzo miły epizod w moim życiu. Ja nie zabiegam jakoś specjalnie o popularność, wręcz odwrotnie, odmawiam" - mówił w "Be Slow" Piotr Galiński.

Piotr Galiński w
East News

Dzięki zakończeniu przygody z "Tańcem z gwiazdami", Piotr Galiński oprócz pracy jako sędzia taneczny i choreograf, mógł skupić się na rozwijaniu swoich pasji. A tych były juror tanecznego show ma naprawdę mnóstwo! Przede wszystkim kocha gotować i wydał nawet swoją książkę kucharską "Taniec z garami". Pod tym samym tytułem zrealizował także 12-odcinkowy cykl programów dla kanału TVR. Oprócz tego wziął również udział w specjalnej edycji "Top Chefa", w której zajął 8. miejce. 

Piotr Galiński w programie
East News

Ponadto Piotr Galiński jest także kolekcjonerem figurek przedstawiających... aniołki.  Ma ich naprawdę wiele, a jedną z nich otrzymał od samego papieża Jana Pawła II. W swojej kolekcji bardzo lubi również prezent od Iwony Pavlović. 

Najfajniejszy prezent dostałem też od Iwony Pavlović na pięćdziesiąte urodziny, podarowała mi 50 aniołów w jednym egzemplarzu. Zamówiła je u olsztyńskiej plastyczki - powiedział jakiś czas temu "Be Slow".

Piotr Galiński i Iwona Pavlović gotują
East News

Były juror "Tańca z gwiazdami" mieszka na Mazurach i obecnie prowadzi ekogospodarstwo pod Mrągowem - i to z dużymi sukcesami. Ale to jeszcze nie koniec. Piotr Galiński jest również cenionym hodowcą kur zielononóżek kuropatwianych! I najwyraźniej takie życie z dala od kamer i telewizji bardzo sobie ceni. 

Piotr Galiński, juror
Facebook/Piotr Galiński

23 marca Piotr Galiński skończy 62 lata. Czy jest szansa, że jeszcze kiedyś wróci do show biznesu? Patrząc na to, jak spokojne i piękne życie teraz wiedzie, jest to chyba bardzo wątpliwe. My w każdym razie trzymamy kciuki za dalszy rozwój jego gospodarstwa i życzymy spełnienia dalszych marzeń!

Piotr Galiński, juror
Facebook/Piotr Galiński

 

 

Julia Wieniawa
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Nina Terentiew osobiście zaprosiła Julię Wieniawę do programu! Aktorka postawiła jednak jeden warunek
"Taniec z gwiazdami": Nina Terentiew osobiście zaprosiła Julię Wieniawę do programu! Aktorka postawiła jednak jeden warunek

Julia Wieniawa zajęła drugie miejsce w XI edycji "Tańca z gwiazdami", emitowanej w telewizji Polsat. Aktorka od samego początku show była uznawana za faworytkę do głównej wygranej, jednak w finale musiała ustąpić miejsca Edycie Zając. Chociaż aktorka nie zdobyła kryształowej kuli, to jednak w show pokazała fantastyczne umiejętności taneczne i dostarczyła widzom mnóstwo emocji.  Zobacz także:  Klątwa w Tańcu z Gwiazdami?! Michał Malitowski: "Ja wiedziałem, że Julia Wieniawa nie wygra!" Jak wyjawiła Julia Wieniawa w rozmowie z reporterką Party.pl, do udziału w "Tańcu z gwiazdami" osobiście zaprosiła ją... Nina Terentiew! Aktorka jest jej za to bardzo wdzięczna.  Dziękuję jej za to. Spełniła moje największe marzenie - jeszcze wtedy tego nie wiedziałam, teraz już to wiem, wspaniałe to było - powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z reporterką Party.pl. Okazało się jednak, że aktorka zgodziła się wziąć udział w programie pod jednym warunkiem! Jakim?  Tego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Na co Edyta Zając przeznaczy nagrodę? "Obiecałam Michałowi, że jeżeli wygramy..."
"Taniec z gwiazdami": Na co Edyta Zając przeznaczy nagrodę? "Obiecałam Michałowi, że jeżeli wygramy..."

Edyta Zając została zwyciężczynią XI edycji programu "Taniec z gwiazdami" , emitowanego w telewizji Polsat. Piękna modelka oprócz kryształowej kuli otrzymała również nagrodę pieniężną - 100 tys. złotych! Jak przyznała, ma już pewne plany, na które przeznaczy część wygranej. Jednym z nich jest prezent dla jej tanecznego partnera, Michała Bartkiewicza. Zobacz także:  Klątwa w Tańcu z Gwiazdami?! Michał Malitowski: "Ja wiedziałem, że Julia Wieniawa nie wygra!" Postanowiliśmy spytać Edytę Zając, co takiego planuje sprezentować tancerzowi. Okazało się, że Michał już doskonale wie, co to jest - gwiazda już wcześniej powiedziała mu, że jeśli uda im się wygrać "Taniec z gwiazdami", to otrzyma od niej prezent. Gwiazda uchyliła nam rąbka tajemnicy w tym temacie! Zobaczcie, co nam powiedziała Edyta Zając! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Taniec z Gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Program zniknie z anteny! Z powodu koronawirusa Polsat zakończył emisję show! 
"Taniec z Gwiazdami": Program zniknie z anteny! Z powodu koronawirusa Polsat zakończył emisję show! 

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! Program po raz pierwszy w historii został zrezlizowany bez udziału publiczności, ale pomimo tego w show nie zabrakło wielkich emocji! Sporo wzruszeń wywołał Sylwester Wilk, który głośno przyznał, że w dzieciństwie został adoptowany. Marcin Bosak z kolei na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" pokazał się w specjalnej masce. A Kto zachwycił swoim tańcem i kto pożegnał się z show? Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? W minionym tygodniu najlepsza była Julia Wieniawa, która tym razem znów dała czadu! Jurorzy byli nią zachwyceni! To było bardzo emocjonujące. Brawo!- mówiła Iwona Pavlović. Julia Wieniawa jako pierwsza uczestniczka w tej edycji zdobyła 30 punktów od jury! - Tomasz Oświeciński i Janja Lesar 17 pkt.  - Sylwia Lipka i Rafał Maserak 20 pkt.           - Sylwester Wilki i Hanna Żudziewicz  24 pkt.    - Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko 15 pkt.  - Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska 16 pkt.  - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz 22 pkt. - Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa 18 pkt. - Milena Rostkowska Galant i Jacek Jeschke 18 pkt. - Anna Karwan i Jan Kliment 27 pkt. - Marcin Bosak i Wiktoria Omyła 14 pkt.  - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino 30 pkt.  Z programem nikt się nie pożegnał, jednak ze wzgledu na niepokojące informacje dotyczące koronawirusa w Polsce władze Polsatu podjęły decyzję o zakończeniu dalszej emisji programu! Show, w tym samym składzie być może będzie kontynuowane jesienią. Wszyscy jesteśmy smutni. Mam łzy w oczach, ale tak ma być. Życie pisze różne scenariusze i musimy się podporządkować. Mam tylko nadzieję, że wszyscy w doskonałych humorach spotkamy się jesienią - mówiła w „Kulisach Tańca z Gwiazdami”...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner