Pierwsza polska edycja "Love Island" dobiegła końca. Główną wygraną zgarnęli Mikołaj oraz Sylwia, których droga do miłości nie była usłana różami. Para nie od razu wpadła sobie w oko. Początkowo próbowali zbudować relację z całkiem innymi osobami. Jednak po drodze ich przyjaźń zamieniła się w coś więcej.

WIDEO

player placeholder

Czy po programie nadal są razem? Co porabiają dwie pozostałe finałowe pary? Sprawdziliśmy to dla was! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!