Aneta Zając schudła Ada Fijał Cleo i Beata Tadla Joanna Moro Klicka i Dębska
Joanna Moro
EastNews

Ale to był piękny odcinek! W piątek, 18 października miał miejsce 100 odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". O przejście do najlepszej piątki walczyli: Damian Kordas, Monika Miller, Ola Kot, Magda Bereda, Basia Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka. Ostatecznie żadna z par nie odpadła z programu. A oddane głosy na faworytów mają być brane pod uwagę podczas kolejnych eliminacji.

W specjalnym odcinku programu gwiazdom kibicowały inne gwiazdy, które we wcześniejszych edycjach walczyły o kryształową kulę. Wśród gości nie zabrakło m.in. Joanny Moro, Olgi Kalickiej czy Beaty Tadli! Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy! Kto wypadł najlepiej?

1/5
Aneta Zając schudła
EastNews

Na widowni "Tańca z Gwiazdami" pojawiła się Aneta Zając, która w 2014 roku zdobyła kryształową kulę! Tańca uczył ją Stefano Terrazzino. Para pięknie prezentowała się razem na parkiecie. Aneta w 100. odcinku pochwaliła się świetną figurą. Gwiazda jest obecnie na diecie i trenuje pod okiem trenera personalnego. 

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza Anety Zając! Aktorka nową sylwetką pochwaliła się w "Tańcu z Gwiazdami"

2/5
Ada Fijał
EastNews

Ada Fijał postawiła na długą, bladoróżową suknię, która miała bardzo mocne wycięcie! Gwiazda musiała pilnować sukienki, aby ta przez przypadek za dużo nie odsłoniła. Całe szczęście obyło się bez wpadki, jednak czy drugi raz Ada też założyła by tę kreację? 

3/5
Cleo i Beata Tadla
EastNews

Beata Tadla i Cleo postawiły na czerń. Dziennikarka wygrała 8. edycję show, natomiast Cleo zajęła trzecie miejsce w 4. edycji programu. Zarówno Asię jak i Beatę tańca uczył Jan Kliment. 

4/5
Joanna Moro
EastNews

Joanna Moro na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" debiutowała juz 5 lat temu! Aktorka zajęła drugie miejsce w programie w 1. edycji na Polsacie. O kryształową kulę walczyła z Anetą Zając, która zajęła oczywiście pierwsze miejsce. 

Joanna w 100. odcinku zaprezentowała duży brzuszek! Przypomnijmy, aktorka spodziewa się trzeciego dziecka. 

5/5
Klicka i Dębska
EastNews

Olga Kalicka i Urszula Dębska brały udział w 6. edycji programu. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zajęła 2. miejsce w show a serialowa Sabina z "Pierwszej miłości" 6. miejsce. Która z pań wyglądała lepiej?