Aneta Zając schudła
EastNews

Niesamowita metamorfoza Anety Zając! Aktorka nową sylwetką pochwaliła się w "Tańcu z Gwiazdami"

Aneta Zając schudła
EastNews

Aneta Zając była jednym z gości piątkowego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Gwiazda została zaproszona z okazji 100. odcinka programu. Przypomnijmy, w 2014 roku aktorka i Stefano Terrazzino wygrali taneczne show. Para do domu wróciła z kryształową kulą i wielkimi pieniędzmi! 

W specjalnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" nie zabrakło oczywiście Anety Zając, która już od samego progu uśmiechała się od ucha do ucha. 37-latka zaprezentowała widzom, jurorom oraz kolegom i koleżankom z show-biznesu nową figurę. Ostatnio Aneta zaczęła sporo ćwiczyć i dziś zachwyca swoją sylwetką! Zobaczcie. 

Aneta Zając schudła 

To był wyjątkowy odcinek "Tańca z Gwiazdami"! W piątek, 18 października został wyemitowany 100 odcinek tanecznego show. W studiu pojawiło się mnóstwo gwiazd, które wcześniej były związane z programem. Nie zabrakło m.in. Cleo, Beaty Tadli czy Karoliny Szostak! 

Wśród gości można było zauważyć także uśmiechniętą Anetę Zając. Ostatnio dziennik "Fakt" donosił, że gwiazda zaczęła się odchudzać. Pomaga jej w tym trener personalny, który widać, że nie słucha żadnych wymówek! Efekty treningów widać gołym okiem. Aneta schudła już kilka a może nawet kilkanaście kilogramów! 

Zobaczcie jak zmieniła się aktorka! My jesteśmy zachwyceni jej metamorfozą i trzymamy kciuki za dalszą walkę! 

Aneta Zając podczas 100. odcinka "TzG" i rok wcześniej. 

Aneta Zając schudła
Eastnews

Aktorka bardzo schudła.

Aneta Zając schudła
Eastnews

Widać, że Aneta jest szczęśliwa. 

Aneta Zając schudła
Eastnews

 

Więcej na temat Aneta Zając Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04