Cezary z Sanatorium miłości zdradził, która uczestniczka show spodobała mu się najbardziej Cezary z Sanatorium miłości zdradził, która uczestniczka show spodobała mu się najbardziej Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
Cezary Mocek
EastNews

Cezary z "Sanatorium miłości" zdradził, która uczestniczka skradła jego serce! Za nami cztery odcinki nowego programu TVP, w którym miłości poszukują osoby wieku 60+. Wszystko wskazuje na to, że na planie show szczęście spotkało Małgosię i Marka, którzy według medialnych doniesień, już po nagraniach zamieszkali razem.

Czy Cezary z "Sanatorium miłości" znalazł miłość?

A czy współlokator Marka z "Sanatorium miłości" również zakochał się na w programie? Cezary w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, która uczestniczka już na samym początku wpadła mu w oko! 

Zobaczcie, co zdradził Cezary z "Sanatorium miłości"! 

1/3
Cezary z Sanatorium miłości zdradził, która uczestniczka show spodobała mu się najbardziej
Facebook Sanatorium miłości TVP

Cezary w rozmowie z "Super Expressem" ocenił wszystkie uczestniczki nowego programu TVP. Która kobieta skradła jego serce? Okazuje się, że Cezary już na samym początku zwrócił uwagę na... Wiesię! Zobaczcie, co powiedział o swojej faworytce! Czy będą razem?

Szczegóły na następnej stronie! 

 

2/3
Cezary z Sanatorium miłości zdradził, która uczestniczka show spodobała mu się najbardziej
Facebook Sanatorium miłości TVP

Cezary jest oczarowany Wiesią!

Zauroczyła mnie od pierwszego momentu, a zauroczenie to początek lepszego uczucia. Ładna, zgrabna, proporcjonalna, dowcipna i pełna życia, chociaż musiałem jej przypominać, że to ja prowadzę w tańcu. Spędziliśmy miłe chwile sam na sam, ale o tym nie mogę mówić, a co będzie dalej... zobaczymy- zdradził w rozmowie z dziennikiem.

Uczestnik "Sanatorium miłości" nie ukrywa, że gdyby Wiesia mieszkała bliżej Łodzi, to byliby już razem! Co jeszcze zdradził Cezary? Okazuje się, że w oko wpadła mu jeszcze jedna uczestniczka show! 

Zobacz także: Jak żyć w szczęśliwym związku i utrzymać dojrzałą relację

3/3
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe

Cezary nie ukrywa, że w "Sanatorium miłości" spodobała mu się Małgorzata!

Najpiękniejsza, najsubtelniejsza, żywy uśmiech na twarzy, stonowana, miła. Gdyby nie było Marka, to uderzałbym do niej, no, ale nie chciałem wchodzić mu w paradę!- przyznał w "Super Expressie".

Myślicie, że Cezary i Wiesia będą razem? 

Więcej na temat Sanatorium miłości