Tadeusz Seibert w "The Voice of Poland" Gabriela Pacholarz, uczestniczka 2. edycji "Top Model" Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert Margaret z Kacezetem, czyli Piotrem Kozieradzkim
Margaret w czerwonym berecie

W drugim odcinku 10. edycji "The Voice of Poland" widzowie byli świadkami nietypowej sytuacji. Okazało się bowiem, że na przesłuchaniach w ciemno pojawiła się dawna sympatia Margaret. Tadeusz Seibert złamał niegdyś serce piosenkarce. Teraz spotkali się po latach, co rozbawiło nie tylko widzów, ale również jurorów. 

Okazuje się, że Tadeusz obecnie związany jest z gwiazdą innego znanego programu. Z kim przegrała Margaret? Zobaczcie poniżej!

1/4
Tadeusz Seibert w "The Voice of Poland"
Instagram

Tadeusz Seibert z "The Voice of Poland" złamał serce Margaret

Podczas przesłuchań w ciemno Tadeusz Seibert wykonał utwór "Spragniony" Kamila Bednarka. Jurorzy byli oczarowani jego interpretacją. Wszyscy odwrócili się, aby zobaczyć, kim jest ten utalentowany chłopak. Margaret była w szoku! Okazało się bowiem, że stoi przed nią jej dawna miłość! Piosenkarka mając 10-11 lat jeździła wraz z "Tadzikiem" na różne festiwale. Margaret zdradziła, że był jej wielką sympatią. Niestety, Tadeuszowi podobały się wtedy inne dziewczyny i dał swojej koleżance kosza.

Tadzik wyrywał na raz dużo lasek. Dużo dziewczyn było odrzuconych przez niego - stwierdziła Margaret. 

Ta sytuacja rozbawiła jurorów, którzy wystosowali apel do kobiet, które być może również stały się "ofiarami" Tadeusza. Artyści poprosili, aby odezwały się do nich.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

APEL‼️💔😂 . #voiceofpoland #apel #kącikzłamanychserc #tadzik #tvp2 #rochstar #love

Post udostępniony przez THE VOICE OF POLAND (@voiceofpoland)

Co ciekawe "Tadzik" ostatecznie wybrał drużynę Margaret. A doradziła mu to... jego własna dziewczyna! Dlaczego to zrobiła? I przede wszystkim kim jest kobieta, która zdołała wygrać z Margaret wyścig o serce tego przystojniaka? Zobaczcie poniżej!

2/4
Gabriela Pacholarz, uczestniczka 2. edycji "Top Model"
East News

Kim jest dziewczyna Tadeusza Seiberta z "The Voice of Poland"?

Jak już wspomnieliśmy, serce Tadeusza jest zajęte. Muzyk spotyka się bowiem z Gabrielą Pacholarz. Widzowie mogą ją kojarzyć z 2. edycji programu "Top Model". W przeszłości Gabi marzyła bowiem o karierze w modelingu. Jednak bardzo szybko zmieniła swoje cele. Obecnie Gabriela jest fryzjerką w jednym z renomowanych salonów fryzjerskich w Warszawie. To nowa pasja, która pochłonęła ją bez reszty!

3/4
Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert
Instagram

Uważacie, że do siebie pasują? A może to Margaret powinna być na miejscu Gabi? :)

4/4
Margaret z Kacezetem, czyli Piotrem Kozieradzkim
Instagram

Kim jest chłopak Margaret?

Przypomnijmy, że Margaret również nie jest już singielką. Od dłuższego czasu jej partnerem jest raper, który nagrywa pod pseudonimem KaCeZet. Para stworzyła już nawet razem kilka wspólnych kawałków. Margaret sprawdza się również w roli macochy. Piotr Kozieradzki (tak naprawdę nazywa się ukochany piosenkarki - przyp. red.) ma bowiem córkę z poprzedniego związku ze znaną warszawską DJ-ką.