Gabi Drzewiecka w pierwszym odcinku "Big Brothera"
East News
TV-Show

Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w roli prowadzącej "Big Brothera"? Widzowie są jednomyślni

Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w roli prowadzącej "Big Brothera"? Widzowie są jednomyślni

Gabi Drzewiecka jeszcze miesiąc temu nie wiedziała nawet, jak bardzo zmieni się jej życie. Gdy okazało się, że Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie mogła poprowadzić nowej edycji "Big Brothera" ze względów osobistych, Edward Miszczak rozpoczął poszukiwania godnej następczyni. Jego wybór padł na młodą, choć bardzo doświadczoną dziennikarkę muzyczną oraz prezenterkę. Gabi Drzewiecka stanęła przed wielką szansą. Jak ją wykorzystała? Zobaczcie komentarze po jej pierwszym występie w roli prowadzącej "Big Brothera"! 

"The Voice of Poland 12": Piotr Lato z "Big Brothera" zaśpiewa z partnerką! Przejdą do kolejnego etapu?

Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w programie "Big Brother"?

Gabi Drzewiecka miała niecały miesiąc na to, aby przygotować się do roli prowadzącej drugą edycję "Big Brothera". Dziennikarka wiedziała, że nie będzie to łatwe zadanie. Agnieszka Woźniak-Starak zawiesiła bowiem poprzeczkę naprawdę wysoko. Mimo wszystko Gabi podjęła wyzwanie i poradziła sobie z nim dobrze. Tak przynajmniej twierdzą widzowie, którzy - jak wiemy - lubią ostro oceniać to, co widzą w programie. 

- Prowadząca super o wiele lepsza od poprzedniej

- Świetnie sobie radzi jako prowadząca 🙌🏼

- Super prowadząca na 6+✌️

- Mega naturalna 😙 świetnie jej idzie ❤️ - piszą zachwyceni internauci. 

Niektórzy mimo wszystko tęsknią jednak za Agnieszką Woźniak-Starak, która po tragicznej śmierci męża wycofała się z show-biznesu. 

- Powodzenia.😘..choc musze przyznac ze tęsknię za Aga😢

- Wydaje się być w porządku,ale nikt nigdy nie zastąpi Agi. Aga jest jedyna w swoim rodzaju,wyjątkowa. Tak bardzo mi jej brakuje w tym programie!!

- Przykro mi że tak wyszło, bardzo brakuje mi Agnieszki... 😥 - czytamy w komentarzach. 

Kim jest Gabi Drzewiecka? 

Gabi Drzewiecka to urodzona w Warszawie dziennikarka muzyczna. Do tej pory słynęła z wywiadów z największymi, światowymi gwiazdami, w tym między innymi z Carlosem Santaną, Edem Sheeranem czy też z Erykah Badu. Gabi Drzewiecka prowadziła liczne programy muzyczne w radiu, internecie i telewizji. Świetnie radziła sobie także w roli prowadzącej festiwal w Sopocie. Co ciekawe, Agnieszka Woźniak-Starak dwa lata temu podczas jednego z wywiadów stwierdziła, że to właśnie jej koleżanka ze stacji świetnie sprawdziłaby się w roli prowadzącej "Big Brothera". 

A wy jak oceniacie jej debiut w reality show? Dobrze zastąpiła Agnieszkę?

Gabi Drzewiecka miała mało czasu na to, aby przygotować się do nowej roli

Gabi Drzewiecka poprowadzi Big Brothera

Oglądaliście nowy sezon "Big Brothera"? Jak wasze wrażenia?

Uczestnicy Big Brothera 2

Zobacz także
Uczestnicy Big Brothera 2

Oto uczestnicy 2. edycji "Big Brothera"! Wiemy, kto pojawi się w nowej edycji reality show

Agnieszka Woźniak-Starak

"Piotrka nie ma, ale..." Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos pierwszy raz po śmierci męża

 

Łukasz Darłak o Agnieszce Woźniak Starak
TV-Show
Zmiana w roli prowadzącej w "Big Brotherze". Co sądzi o tym Łukasz Darłak?
Zmiana w roli prowadzącej w "Big Brotherze". Co sądzi o tym Łukasz Darłak?

Dramatyczne wydarzenia w życiu Agnieszki Woźniak-Starak sprawiły, że dziennikarka zrezygnowała z pracy, a więc nie poprowadzi kolejnej edycji programu "Big Brother". Jak wiadomo, zastąpi ją Gabi Drzewiecka. Co o tej zmianie sądzi kontrowersyjny uczestnik pierwszej edycji show, Łukasz Darłak? Posłuchajcie, co zdradził przed kamerą Party.pl! Zobacz także:   Poznajcie kandydatów do nowej edycji "Big Brothera"! Kto wejdzie do domu Wielkiego Brata?

Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi "Big Brothera". Wiemy, kto został nową prowadzącą!
Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi "Big Brothera". Wiemy, kto został nową prowadzącą!

Nową, odświeżoną edycję programu " Big Brother ", który po latach wrócił na antenę TVN7 prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Jednak teraz ze względu na trudną sytuację osobistą związaną ze śmiercią męża, Piotra Woźniaka-Staraka nie zobaczymy jej w kolejnym sezonie. Dotychczas nie było wiadomo, kto mógłby ją zastąpić, ale Edward Miszczak , dyrektor programowy TVN poinformował, że w tej roli zobaczymy Gabi Drzewiecką.  Agnieszka Woźniak-Starak na jakiś czas zniknie z anteny TVN! Po dramatycznych poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka w końcu odnaleziono jego ciało. W tym tygodniu odbyły się uroczystości pogrzebowe, na których pojawiło się mnóstwo gwiazd, które otwarcie pisały w mediach społecznościowych wzruszające posty z kondolencjami. W związku z obecną sytuacją osobistą  Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała, że nie pojawi się na antenie TVN w tym sezonie, o czym poinformował dyrektor programowy TVN, mówiąc: Agnieszka podjęła decyzję o tym, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni i jako pierwsza dowiedziała się, że prowadzącą nowego sezonu Big Brother będzie Gabi Drzewiecka - powiedział Edward Miszczak w programie "Dzień dobry TVN". Kim jest nowa prowadząca "Big Brothera"?? Widzowie TVN doskonale znają Gabi Drzewiecką , która zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. 33-letnia dziennikarka  przez długi czas związana była ze stacją radiową Chili Zet, a potem w programie TVN przeprowadzała wywiady muzyczne. Jej popularność stale rosła i niedawno mogliśmy zobaczyć ją w roli prowadzącej wakacyjne wydanie "Dzień dobry TVN". Dziennikarka ma też na koncie rolę prowadzącej podczas Top of the Top Sopot Festival. Kiedy zacznie się nowa edycja "Big Brothera"? Kolejną edycję programu...

Prowadzący program "Big Brother"
East News
TV-Show
Prowadzący "Big Brothera" wsparli na wizji Agnieszkę Woźniak-Starak. Piękny gest!
Prowadzący "Big Brothera" wsparli na wizji Agnieszkę Woźniak-Starak. Piękny gest!

Ruszyła kolejna edycja programu "Big Brother" ! Jeszcze przed startem budziła ona sporo kontrowersji. Wszystko przez tragedię, do której doszło w sierpniu. To właśnie wtedy zginął mąż Agnieszki Woźniak-Starak . Dziennikarka, która przeżywa obecnie osobistą tragedię, postanowiła wycofać się z show-biznesu. Edward Miszczak musiał bardzo szybko znaleźć zastępstwo. Jego wybór padł na Gabi Drzewiecką , koleżankę Agnieszki ze stacji TVN. Zobacz także:  Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w roli prowadzącej "Big Brothera"? Widzowie są jednomyślni W piątkowy wieczór dziennikarka zadebiutowała jako prowadząca "Big Brothera". Gabi Drzewiecka oraz pozostałe gwiazdy show - Filip Chajzer i Małgorzata Ohme - nie zapomnieli jednak o swojej koleżance, która nie mogła być z nimi w tym dniu. Prowadzący "Big Brothera" w piękny sposób okazali jej wsparcie. Zobaczcie sami! Gwiazdy "Big Brothera" wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak 13 września poznaliśmy wszystkich nowych uczestników programu "Big Brother". Jak już wspomnieliśmy, w roli prowadzącej show TVN7 zadebiutowała Gabi Drzewiecka. Widzowie bardzo dobrze ocenili jej pierwszy występ. W sieci nie zabrakło pozytywnych komentarzy pod jej adresem. To dla niej z pewnością dobra wiadomość. Gabi Drzewiecka wiedziała bowiem, że Agnieszka Woźniak-Starak zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Na szczęście jak na razie udało jej się sprostać wymaganiom widzów.  Zobacz także:  Oto uczestnicy 2. edycji "Big Brothera"! Wiemy, kto pojawi się w nowej edycji reality show Mimo wszystko podczas programu na żywo koledzy Agnieszki Woźniak-Starak nie zapomnieli o niej. W piękny sposób pokazali jej, że o niej myślą. Tuż po ostatniej przerwie reklamowej Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme oraz...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner