Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony", uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. promocyjne
TV-Show

"Będą zaręczyny" - zapowiada Paweł Bodzianny z "Dance, Dance, Dance"! Kiedy oświadczy się Marcie Paszkin?

"Będą zaręczyny" - zapowiada Paweł Bodzianny z "Dance, Dance, Dance"! Kiedy oświadczy się Marcie Paszkin?

Poznali się i zakochali w "Rolnik szuka żony". Teraz Paweł Bodzianny i Marta Paszkin razem występują w "Dance, Dance, Dance" i - choć w ostatnim odcinku show nie poszło im najlepiej, przynajmniej pod względem punktów - zdaniem internautów mają wielkie szanse na zwycięstwo w programie. Na czas prób i treningów para zamieszkała razem. W rozmowie z "Party" zdradzili, czego nauczył ich ten wspólny czas i kiedy planują stanąć na ślubnym kobiercu.

"Wytwarza się dystans..."! Ida Nowakowska szczerze o relacjach na planie "Dance, Dance, Dance"

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin faworytami "Dance, Dance, Dance"?

Nie chcę zdradzać szczegółów, ale zaskoczeniem są Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z „Rolnik szuka żony” – przyznała w rozmowie z „Party” Ida Nowakowska, jurorka „Dance Dance Dance”, pytana o swoich faworytów, jeszcze zanim ta edycja programu znalazła się na antenie.

Ale Marta i Paweł zaskakują nie pierwszy raz. On – rolnik z Dolnego Śląska, który hoduje szkockie krowy, prowadzi agroturystykę i kocha sporty ekstremalne, ona – germanistka z Warszawy, która pracuje w korporacji i samotnie wychowuje 7-letnią córkę Stefanię, poznali się na planie wspomnianego „Rolnika...”.

Dwa światy, a jednak zaiskrzyło między nimi już na pierwszym spotkaniu – i od roku wciąż iskrzy. Teraz Paszkin i Bodzianny biorą udział w trzeciej edycji tanecznego show. I choć Ida Nowakowska twierdzi: „Ten program został stworzony dla was” to oni wcale nie są tego tacy pewni.

Dla nas „Dance Dance Dance” to egzamin dla związku. Jeśli przetrwamy ten stresujący okres, przetrwamy już wszystko – mówi „Party” Bodzianny.

Bodzianny i Paszkin planują karierę telewizyjną?

Spośród wszystkich par w "Dance, Dance, Dance" to właśnie oni mają najtrudniejsze zadanie – pierwszy raz występują na scenie, pierwszy razuczą się tańczyć. I choć są absolutnymi debiutantami, publiczność ich uwielbia! „Porwaliście mnie do tańca”, „Uwielbiam wasz duet”, „Program ma oglądalność dzięki wam!”, piszą fani show, a jurorzy zachwycają się talentem aktorskim Marty.

Jak warsztat taneczny leży, to przynajmniej coś zagram – śmieje się Paszkin. – Początkowo byłam przeciwna udziałowi w programie. Bałam się ocen jury i występów na scenie. Ale potem uznaliśmy, że to może być dla nas przygoda życia – dodaje.

Paweł miał łatwiej, bo doświadczenie w pracy przed kamerami zdobywa już od lat – w 2017 roku wziął udział w show „Wyspa przetrwania”, potem był „Rolnik...”. Bodzianny jednak nie widzi się w telewizji.

Dla nas to jednorazowa przygoda. Nie zamierzam teraz skakać po programach – zapewnia Paweł.

Bodzianny plan na przyszłość ma już całkiem konkretny. Powód? Jego związek z Martą wszedł w nowy etap: para zamieszkała razem!

To największy plus tego programu, że na czas nagrań przeniosłem się do Warszawy i zamieszkałem z Martą i jej córką Stefanią – opowiada Paweł.

Dotychczas żyli na walizkach – co weekend jedno z nich pokonywało ponad 500 kilometrów, żeby się spotkać, ale dzieląca ich odległość nie stanowiła przeszkody. Teraz są gotowi na kolejny krok.

Chcemy, żeby Marta z córką przeprowadziły się do mnie – mówi Bodzianny. – Kupimy mieszkanie w miejscowości gminnej, żeby Stefania miała blisko do szkoły. Z czasem może zbudujemy dom na wsi – marzy.

Paweł nie ukrywa, że chciałby z ukochaną założyć rodzinę. Czy to znaczy, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie?

Marta i Paweł planują ślub!

„Ale ładna!”, powiedział Paweł, gdy pierwszy raz zobaczył zdjęcie Marty Paszkin w „Rolniku...”. Kiedy przeczytał jej list, zrozumiał, jak wiele ich łączy. Nie przeraziło go to, że Marta ma córkę.

Ich pierwsza randka była pozbawiona niezręczności. Tu wszystko było naturalne, tak jakby znali się wcześniej – wspomina w rozmowie z „Party” Marta Manowska, prowadząca „Rolnika...”.

Mimo to były też w programie chwile niepewności. Kiedy Paweł powiedział, że nie zaprosi Marty na randkę, tylko wybierze inną kandydatkę, ona była już gotowa zrezygnować – i z niego, i z programu. Choć przyznał, że żartował, to ją i tak bolały jego słowa.

Namówiłem ją do zmiany decyzji. Podziękowałem pozostałym kandydatkom i od tego momentu ruszyło – wspomina Paweł.

Od tamtych wydarzeń minął prawie rok.

Ona jest taką osobą, której mi brakowało w życiu – mówi dziś rolnik.

Czy teraz więc przyszła pora na ślub?

Będą zaręczyny i ślub, ale się nie spieszymy. Pandemia nie sprzyja planowaniu wesela – przyznaje Bodzianny.

Jedno jest pewne: dzięki udziałowi w „Dance...” kroki do pierwszego tańca będą już mieli przećwiczone!

Zobacz także: Jak dobrze znasz jurorów "Dance, Dance, Dance"? Rozwiąż nasz quiz!

Więcej o Pawle Bodziannym i Marcie Paszkin przeczytasz w ostatnim wydaniu magazynu "Party".

Kinga Cichopek na okładce Party

Paweł i Marta walczą o zwycięstwo w "Dance, Dance, Dance".

Paweł i Marta z Rolnik szuka żony w 4. odcinku Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Para poznała się i zakochała w sobie w show "Rolnik szuka żony".

Marta i Paweł Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen "Rolnik szuka żony"

Zobacz także
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pokazała wspomnienie sprzed 6 lat! Czy będzie kolejne dziecko?

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" w kręconych włosach  w "Dance Dance Dance"

"Dance Dance Dance": Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" już się tłumaczą: "Średnio ładnie potraktujemy innych..." 

 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony", uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. promocyjne
TV-Show
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zamieszali ze sobą dzięki "Dance Dance Dance". Teraz czas na ślub! Oto, co nam zdradzili 
Marta i Paweł w wywiadzie dla magazynu "Party" opowiedzieli o swoich planach dotyczących ślubu. Powiedzą sobie sakramentalne "tak" szybciej niż ktokolwiek się spodziewa?

Po niemal roku związku na odległość Marta Paszkin i Paweł Bodzianny , których miłość narodziła się podczas programu  "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem! Do tej decyzji para dojrzewała długo, ale, jak donosi magazyn "Party", przyspieszył ją udział zakochanych w tanecznym show "Dance, Dance, Dance" .  W programie TVP para radzi sobie coraz lepiej, ale zdarzają im się  także momenty kryzysowe. Dla nas „Dance Dance Dance” to egzamin dla związku. Jeśli przetrwamy ten stresujący okres, przetrwamy już wszystko – mówi „Party” Paweł Bodzianny. Na razie Marta i Paweł wzajemnie się wspierają i motywują do pracy na parkiecie. Zakochani w rozmowie z "Party" zdradzili swoje plany na przyszłość. Okazuje się, że wspólne mieszkanie to dopiero początek, bo zakochani mają w dalszej perspektywnie zaręczyny i ślub! Na kiedy wyznaczyli datę uroczystości? Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zamieszkali razem! Marta i Paweł nie ukrywają, że decyzję o udziale w "Dance, Dance, Dance" podjęli spontanicznie. Pomyśleli, że może to być przygoda ich życia, poza tym druga taka szansa może się nie powtórzyć. Zaznaczają jednak, że nie wiążą swojej przyszłości z telewizją. Bodzianny ma już w tej materii doświadczenie. Zanim wystąpił w "DDD", był uczestnikiem "rolnik szuka żony", a wcześniej "Wyspy przetrwania". Dla nas to jednorazowa przygoda. Nie zamierzam teraz skakać po programach – zapewnia Paweł. Bodzianny ma dla siebie i ukochanej zupełnie inne plany na przyszłość! Teraz ich związek wszedł w nowy etap: para zamieszkała razem i, jak podkreślają, było to najlepsze, co się wydarzyło w ciągu ostatnich kilku miesięcy! Dotychczas żyli na walizkach – co weekend jedno z nich pokonywało ponad 500...

Agustin Egurrola w smokingu
East News
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": "Nikt się ze mną nie pieścił", mówi Agustin Egurrola o początkach swojej kariery tanecznej. Dlatego jest tak srogim jurorem?
Agustin Egurrola uznawany jest za najbardziej surowego jurora w historii "Dance Dance Dance". Dlaczego tak srogo ocenia uczestników show?

Jego przejście z TVN do TVP wywołałąo wiele emocji. Podobnie jak sposób, w jaki Agustin Egurrola ocenia uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance” . Już po kilku pierwszych odcinkach Egurrola zyskał miano najsurowszego jurora show. To tylko dowód na to, że dobrze wykonuję swoją pracę – twierdzi choreograf. – Bycie jurorem w dużej mierze polega na wskazywaniu błędów – dodaje. Ale Egurrola spełnia się nie tylko zawodowo. W zeszłym roku wziął ślub, niedawno po raz drugi został ojcem . Jak sprawdza się w tej roli? I czy naprawdę zobaczymy go w jury „You Can Dance”? Przeczytajcie wywiad, którego choreograf udzielił magazynowi "Party". Pana transfer do TVP odbił się szerokim echem w mediach. Nie miał pan żadnych wątpliwości? To była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w „Dance Dance Dance” jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji. Także negatywnych! Niemal każda pana ocena spotyka się z krytyką fanów programu. Jestem jurorem od wielu lat i zawsze oceniałem uczestników w zgodzie ze sobą. Różnica między „Dance Dance Dance” a innymi programami, w których brałem udział, polega na tym, że tutaj przyznajemy punkty i to one budzą największe emocje. Styl moich wypowiedzi się nie zmienił. Internauci są innego zdania... Każdy ma prawo do swojego zdania. Ludzie, którzy oglądają show, mogą mieć odmienne od mojego i to jest normalne. Niektóre oskarżenia czy pretensje budzą moje zdumienie, ale nie biorę ich do siebie. Ale „Dance...” nie jest programem dla profesjonalnych tancerzy, tylko dla...

Agustin Egurrola i Ida Nowakowska w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe
TV-Show
Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance Dance Dance" do końca! Będzie dla nich jeszcze ostrzejszy? 
Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance Dance Dance" do końca! Będzie dla nich jeszcze ostrzejszy? 

Pierwszy odcinek trzeciej edycji „Dance Dance Dance” pokazał, że dla uczestników programu równie trudne jak nauka choreografii są... oceny Agustina Egurroli . Nowy juror był bardzo krytyczny i wychwytywał ich najmniejsze potknięcia. A największe emocje wzbudziła jego ocena występu Roksany Węgiel . Choć taniec wokalistki podobał się jurorkom: Idzie Nowakowskiej i Joannie Jędrzejczyk , Egurrola dał tylko cztery punkty. - To wykonanie było nudne i szkolne - ocenił Egurrola. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - powiedział rozczarowany.  16-letnia gwiazda popłakała się po zejściu ze sceny. Widzowie uznali, że choreograf jest za ostry. Z potulnego psiaka z »Mam talent!« zamienił się w pitbulla -  pisali. Słowa wsparcia do Roxie popłynęły nie tylko od jej fanów, ale również od jej przyjaciółki Oliwii Górniak, która partneruje jej w programie oraz innych uczestników 3. edycji "Dance, Dance, Dance". Agustin Egurrola komentuje zamieszkanie wokół surowych ocen Głos w tej sprawie zabrał też sam Agustin Egurrola. Czy słowa krytyki, która na niego spłynęła po emisji pierwszego odcinka show, sprawią, że będzie dla uczestników łagodniejszy? Zobaczcie, co choreograf odpowiedział w rozmowie z magazynem "Party". Jestem jurorem merytorycznym i będę nim do końca programu. Telewidzowie i fani oczekują profesjonalnej oceny tego, co jest naprawdę dobre, a co nie. Chcą skonfrontować swoje opinie z tym, co sądzą jurorzy – mówi „Party” Agustin. Okazuje się, że nie zamierza przymykać oka na błędy z jeszcze jednego powodu. Jakiego? Taniec jest sztuką, którą doskonali się latami. Do mistrzostwa nie dochodzi się w ciągu...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik