ONS

Też zauważyliście ten gest? Kret tuż po finale "Tańca z Gwiazdami" pogłaskał Tadlę, a co zrobiła ona?

ONS

 

Wczorajszy finał "Tańca z Gwiazdami" wygrała Beata Tadla. Wzruszona dziennikarka z niedowierzaniem przyjmowała gratulacje od pozostałych uczestników programu - w tym od Jarosława Kreta, z którym rozstała się trzy miesiące temu. 

Nowe: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie.

 

Pogodynek, gdy wraz z innymi uczestnikami teh edycji TzG wyszedł na scenę, najpierw nieśmiało pogłaskał dawną ukochaną po plecach, ale ona... wydawało się, że w ogóle tego nie zauważyła. Odwróciła się do innych osób, a on został za jej plecami. Tyle mogli zobaczyc przynajmniej widzowie show. Dopiero później poświęciła mu kilka sekund, przyjęła gratulacje i zgodziła się na niewinnego całusa w policzek. To widać na zdjęciach robionych w czasie finału "Tańca z Gwiazdami".

 

Zobacz: "Mama zasługuje na kogoś innego"! Syn Beaty Tadli ostro o Jarosławie Krecie, jak komentuje rozstanie pary?

 

To zachowanie tylko "pod publikę"? Jak dowiedział się "Super Express" Beata nie chce mieć już nic wspólnego z Jarkiem, który obiecał jej wspólną przyszłość, a potem rzucił ją z dnia na dzień! 

- Ignoruje jego SMS-y. Odpisuje tylko na te ważne, dotyczące spraw związanych z mieszkaniem. W pierwszym miesiącu od rozstania być może by do niego wróciła, ale teraz. odżyła, chce być sama. Nabrała pewności siebie i nie jest w stanie zaufać komuś, kto nadwerężył jej zaufanie - powiedział informator "Super Expressu".

 

Zobacz: Beata Tadla nie wiedziała, że Jarosław Kret zakończył ich związek?! Szokujące doniesienia mediów

 

Okazuje się jednak (i to było wczoraj widać), że Kret żałuje pochopnej decyzji i chce odzyskać ukochaną. 

- Jarek powtarza kolegom z NOWEJ TV, że nie radzi sobie z rozstaniem, że jest mu ciężko, tęskni i łudzi się, że jeszcze uda mu się odzyskać zaufanie Beaty. Powtarza, że tak naprawdę wcale nie chciał się rozstać, a po prostu w ciężkich dla siebie chwilach znika. Chciał do niej wrócić - dodaje rozmówca tabloidu.

Po kilku miesiącach głośnego rozstania, teraz będziemy świadkami starań pogodynka o serce dziennikarki? 

 

Zobacz także: "Taki numer, jaki wyciął jej Jarek może każdego złamać" - Krzysztof Gojdź wspiera Beatę Tadlę w trudnych chwilach!

 

Po finale Jarosław Kret delikatnie pogłaskał Beatę i posłał jej ciepłe spojrzenie, ale ona... jakby to zignorowała

ONS

 

Dziennikarka przyjmowała gratulacje od innych uczestników

ONS

 

Dopiero później Jarek miał okazję, żeby jej pogratulować.

ONS

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04