Kto wspiera Beatę Tadlę?

"Taki numer, jaki wyciął jej Jarek może każdego złamać" - Krzysztof Gojdź wspiera Beatę Tadlę w trudnych chwilach!

Kto wspiera Beatę Tadlę?

 

Media rozpisują się o rzekomym rozstaniu Beaty Tadli i Jarosława Kreta. Emocje wokół sprawy podgrzewa fakt, że dziennikarka i prezenter pogody biorą udział w "Tańcu z Gwiazdami", w którym walczą przeciwko sobie. Sytuacja nie jest łatwa. Na szczęście Beata Tadla może liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy dodają jej otuchy. Jak donosi "Fakt",  do grona wspierających gwiazdę dołączył również doktor Krzysztof Gojdź, który również występuje w nowej edycji tanecznego show Polsatu.

 

Zobacz też: To jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich lat! Czy Beata Tadla i Jarosław Kret nie są już razem? Poznaj historię ich miłości

 

Krzysztof Gojdź wspiera Beatę Tadlę

 

Doktor Krzysztof Gojdź w rozmowie z Party.pl przyznał, że darzy Beatę Tadlę ogromnym szacunkiem i rzeczywiście ją wspiera. Zdradził, że dziennikarka ma wokół sobie liczne grono serdecznych osób, które dodają jej otuchy:

 

- Beata to mądra życiowo kobieta. Do tego wyjątkowo piękna. Jest silną osobą. Chociaż taki numer, jaki wyciął jej Jarek może każdego złamać. Ale szybko stanie na nogi. To zadaniowa dziewczyna. Ma grono przyjaciół którzy ją wspierają. Na mnie tez może liczyć - powiedział nam  Krzysztof Gojdź.

 

Czy ich relacja to coś więcej niż tylko przyjaźń? Czy jest szansa na zauroczenie? Nic z tych rzeczy, bowiem Krzysztof Gojdź zdradził niedawno, że jest bardzo zakochany, a jego związek trwa już drugi rok. Gojdź wspiera więc Tadlę jako dobry kolega! 

 

Polecamy: Związek czy rozstanie? Kret po raz pierwszy komentuje: „Dajemy sobie dużo swobody i przestrzeni”

 

Beata Tadla i Jarosław Kret występują w "Tańcu z Gwiazdami" przeciwko sobie.

Beata Tadla i Jarosław Kret 2013

Dziennikarkę w trudnych chwilach wspierają przyjaciele, m.in. doktor Krzysztof Gojdź.

Krzysztof Gojdź
ONS

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47