Basia Kurdej Szatan z mężem
Instagram

Basia Kurdej broni występu męża w "Tańcu z Gwiazdami"! "Nie zgadzam się z werdyktem i z ocenami jury"

Basia Kurdej Szatan z mężem
Instagram

W piątkowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" znów nie zabrakło emocji. Uczestnicy zmierzyli się m.in. z fokstrotem, jive'm czy cha-chą, jednak to nie para z najmniejszą ilością punktów odpadła z programu. W tanecznym show nie zobaczymy już Rafała Szatana i Lenki Klimentovej! Decyzję skomentowała żona Rafała, Basia Kurdej-Szatan w sieci. Aktorka nie zgadza się z werdyktem! Przeczytajcie, co napisała. 

Basia Kurdej broni występu męża w "Tańcu z Gwiazdami" 

Rafał Szatan i jego partnerka jako pierwsi zatańczyli w programie. Wykonali jive'a za krórego otrzymali 17 punktów. Występ surowo oceniła Iwona Pavlović, choć przyznała, że Rafał słyszy muzykę. Niestety to nie wystarczyło, aby aktor przeszedł do kolejnego odcinka.

Duży plus Rafale, bo widzę, że słyszysz muzykę (...) natomiast w ogóle nie trafiłeś w mój gust jive'a. Prosty deptany, było za płasko - wyznała Iwona Pavlović. 

Rafał i Lenka odpadli w drugim odcinku! Tym samym zajęli przedostatnie miejsce w jubileuszowej edycji show. Przypomnijmy, że jako pierwsza odpadła Reni Jusis. Basia Kurdej-Szatan skomentowała porażkę męża w programie. Zobaczcie, co napisała. 

Kocham Cię Kochanie !!!!!! Tańczyłeś przepięknie !!!!!!!!! Jesteś mega zdolny !!!! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi .... nie czaję .... :(((((((( to po prostu telewizja ..... Za to idźcie zobaczyć Rafała w "Rock of Ages”" w Teatrze Syrena - wymiata tam !!!!! Jestem z Ciebie ogromnie dumna !!!!!!!!  - napisała Basia w sieci.

Zobacz także: Rozgoryczona Reni Jusis po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami": Jest to totalnie niesprawiedliwe!

Rafał Szatan chce zatańczyć tango 

Rafał Szatan podziękował fanom i bliskim za wielkie wsparcie, które otrzymał w programie. Na Instagramie wyznał, że w 3. odcinku show wraz z Lenką mieli zatańczyć tango. Jak się okazuje taniec będzie miał miejsce! Jak to możliwe?

Bardzo Wam chcieliśmy podziękować za wasze wsparcie, widziałem tonę wiadomości, które wysyłacie (...) Z programem się żegnamy ale słuchajcie my się tak zaprzyjaźniliśmy (z Lenką), że ja już mam pomysł. Mieliśmy zatańczyć za tydzień tango do muzyki "Please don't stop the music" i ja mam taki pomysł Lenka, że nagramy to na zasadzie ze ja wejdę z chłopakami do studia, nagramy muzykę i do tego zatańczymy. Co Ty na to? - zapytał Rafał.

Lenka oczywiście zgodziła się! Chcecie zobaczyć jak para poradzi sobie z tangiem?

Rafał i Lenka odpadli w 2. odcinku 

Rafał Szatan Taniec z Gwiazdami odcinek 2
EastNews

Para zatańczyła jive'a

Rafał Szatan Taniec z Gwiazdami odcinek 2
EastNews

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55