Basia Kurdej-Szatan w delikatnym makijażu
ONS.pl

Basia Kurdej-Szatan pokazała byłego chłopaka i rozpętała się burza! "Współczuje temu mężowi"

Basia Kurdej-Szatan w delikatnym makijażu
ONS.pl

W trzecim odcinku najnowszej odsłony "Tańca z gwiazdami" nie brakowało emocji! Program opuściła jedna z faworytek jury - Joanna Lazer, czyli "Ruda" z zespołu "Red Lips". Najwięcej punktów zdobyła zaś Basia Kurdej-Szatan, która wyrasta na faworytkę tej edycji.

Basia, w srebrzystej sukni, zatańczyła z Jackiem Jeschke efektownego fokstrota. 

The Queen is back - podsumowywał występ jeden z jurorów, Michał Malitowski.

Jej występ bardzo przypadł do gustu większości fanów programu. Małą burzę wywołał jednak filmik, który pokazano bezpośrednio przed występem Basi. Dlaczego?

Zobacz także: Jacek Jeschke odpowiada na krytykę Żory! "Czy ludzie mu wierzą..."

Barbara Kurdej-Szatan pokazała byłego chłopaka, Łukasza

W filmiku pokazano wyprawę Basi i Jacka do rodzinnego miasta aktorki - Opola. Z miastem jest do dziś bardzo związana, co podkreślała w wideo. Ważnym miejscem dla niej jest opolski amfiteatr, gdzie Basia śpiewała w chórze. Na filmiku mogliśmy zobaczyć jej spotkanie z koleżankami z zespołu. Razem dały naprawdę imponujący występ.

Basia Kurdej-Szatan zawiozła też Jacka i ekipę "Tańca z gwiazdami" na ZWM, czyli osiedle w Opolu, gdzie się wychowywała. Tam pokazała światu swoich przyjaciół oraz... Łukasza Jóźwiaka, swojego pierwszego chłopaka! Jak się okazało, Basia i Łukasz byli ze sobą 7 lat. I mają mnóstwo wspólnych wspomnień. Aż się gwieździe zakręciła łezka w oku.

Były chłopak Basi Kurdej-Szatan i krytyka

Nie wszystkim spodobał się filmik przed występem. Pod zdjęciem aktorki z "Tańca z gwiazdami" wywiązała się dyskusja, na którą odpowiedziała sama Basia.

Zawarcie historii z byłym chłopakiem było żenujące.....szok. Mąż ogląda a ona płacze bo jej się 7 lat z byłym przypomniało - czytamy pod postem. 

I dalej:

(...) On jeszcze mówi „to było wspaniałe 7 lat”. Co czuje ten biedny mąż jak to ogląda? Nikomu nie byłoby miło. Można się uznać to za luz i dystans do siebie w rozmowie z grupką przyjaciół ale nie jak widzi to tysiące obcych ludzi. Każdy uczestnik na pewno ma prawo zadecydować co umieścić w filmiku promującym ich występ. Ona na to się godząc pokazała, że nie do końca jest dojrzałą osobą. Współczuje temu mężowi

Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała bezpośrednio pod tym wpisem:

😂😂😂 dzizas. Były chłopak ma żonę i dwójkę dzieci, a kontakt mamy dobry. A wzruszałam się na widok moich przyjaciół i tego, ze wciąż mamy kontakt i tak się dobrze trzymamy razem, a nie ze tęsknie za miłością i czegoś żałuję. Filmik mial dotyczyć dzieciństwa i tego dotyczył. Czas pędzi i zawsze jak wspomnę stare lata to łezka się w oku kręci.

I chyba osiągnęła swój cel, bo krytykująca szybko się wycofała...

Ok, w takim razie źle to odebrałam. Przepraszam za ten post - napisała.

A Wy widzieliście filmik? Jak Wam się podobał ostatni występ Basi.

Barbara Kurdej-Szatan staje się faworytką "Tańca z gwiazdami":

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke w Tańcu z Gwiazdami
ONS.pl

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08