Babcia Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "The Voice Senior"
Instagram

Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła jurorów "The Voice Senior"? Zobaczymy ją w kolejnym etapie?

Babcia Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "The Voice Senior"
Instagram

Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wystąpiła w "The Voice Senior"! 82-letnia pani Czesława przed kamerami zdradziła, że do programu zgłosił ją jej ukochany wnuczek. Na scenie babcia byłego uczestnika hitu TVN7 zaśpiewała "Ej, przeleciał ptaszek"  z repertuaru Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze". Czy jurorzy odwrócili swoje fotele? 

Anita i Adrian wspierali swoją babcię w show TVP

Zaledwie kilka tygodni temu ruszyła najnowsza, druga edyaja "The Voice Senior". W programie występują seniorzy w wieku 60+. W premierowej odsłonie show swoje umiejętności wokalne zaprezentowała m.in. babcia Adriana, którego z pewnością doskonale znacie z hitu TVN7 "Ślub od pierwszego wejrzenia". 

Kiedy pani Czesława pojawiła się na scenie, jej bliscy nie potrafili ukryć wzruszenia. Anita, żona Adriana, płakała za kulisami programu "The Voice Senior". Niestety, występ uczestniczki nie zachwycił jurorów i żaden fotel się nie obrócił. 

Pani Czesławo przyjście do tego programu jest przejawem odwagi, my bardzo się cieszymy, że mamy takie osoby, które reprezentują zupełnie różny repertuar, może on nas troszeczkę onieśmielił, ale gdybym mógł mieć do pani taką prośbę to proszę nie zapominać o nas i przyjść do nas raz jeszcze- mówił po występie Andrzej Piaseczny.

Podczas emisji programu Anita ze "Ślubu od pierwszegi wejrzenia" pokazała, jak całą rodziną oglądali show TVP2 z udziałem babci. Co więcej, Anita zdradziła, że za rok pojadą na kolejny casting  panią Czesławą!

Zobaczcie fragment programu z udziałem pani Czesławy!

Zobacz także:  Andrzej Piaseczny zniknie z "The Voice Senior"? Jest komentarz jurora! Co powiedział o kontrowersyjnych nagraniach z urodzin?

Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wystąpiła w "The Voice Senior".

 

 

Pani Czesława przyznała, że do programu zgłosił ją wnuczek.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram
 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47