Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz
Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz
Instagram
1/5
Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz
Instagram

 

Za nami już 8. odcinek „Azji Express”, w którym doszło do nagłej zamiany partnerów. Najstarsi uczestnicy musieli „adoptować” nowego partnera, w ten sposób powstały pary: Joanna Przetakiewicz i Piotr Czaykowski, Michał Piróg i Marta Wierzbicka, Dorota Gardias i Antoni Pawlicki, Staszek Karpiel – Bułecka i  Kasia Domeracka, Paweł Ławrynowicz i Łukasz Jakóbiak. Jak w nowej sytuacji odnalazł się Piotr Czaykowski, dotychczasowy partner Michała Piróga? Zobaczcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Wykłady motywacyjne Jakóbiaka i pytanie o Szpaka przez które odpadła jedna para... Co się działo w 8. odcinku Azja Express?

2/5
Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz
Instagram

 

W 8. odcinku „Azji Express” Joanna Przetakiewicz wybierała swojego partnera jako pierwsza. Zrobiła to bardzo szybko i zdecydowanie postawiła na Piotra Czaykowskiego, który przyznał w rozmowie z serwisem Plotek.pl, że zupełnie się tego nie spodziewał. 

 

Ja zostałem adoptowany przez Aśkę… (…) Tak naprawdę ona zrobiła to tak szybko, że nawet nie zdążyłem się zorientować, jaka jest sytuacja, ponieważ wszystkie starsze osoby zostały posadzone na tronach, potem został wytłumaczone, co mają zrobić. Aśka była najstarsza, w związku z tym była pierwsza, od razu wybrała mnie, więc natychmiast zostałem jej przydzielony - powiedział dla portalu.

 

Zobacz: „Zostały same dziewczyny i pedały”. Dlaczego Antoni Pawlicki wyśmiewa orientację Michała Piróga w „Azja Express 2” i czy zyska miano najmniej lubianego uczestnika show? 

3/5
Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz
Instagram

 

Piotr Czaykowski nie ukrywa, że to był dla niego bardzo stresujący odcinek. Do tej pory wiedział, że z Michałem Pirógiem zawsze sobie poradzi, a teraz miał brać udział w wyścigu z obcą osobą. Nie miał jednak żadnych wątpliwości, jak się zachowywać w stosunku do Joanny. 

 

- Aśki nie znam. Jakby w tamtym momencie nie znałem. Jest kobietą, a ja zostałem tak wychowany, że muszę ją wspierać i co by się nie działo, zawsze będę dżentelmenem - wyjaśnił w Plotku.

 

Zobacz: „Po co mam mówić, że Paweł z Antkiem sobie robili laskę co chwilę?” Ostre słowa Michała Piróga o Antonim Pawlickim wywołały medialną burzę! Co na to aktor? 

4/5
Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz
Instagram

 

W „Azji Express” zadaniem Piotra Czaykowskiego było opóźnianie Joanny Przetakiewicz. W rozmowie z serwisem podkreślił jednak, że nie było o tym mowy. Jak się okazuje, nawet w odwrotnej sytuacji, gdy to Joanna miała opóźniać jego, nic takiego się nie wydarzyło. 

 

- Mało, że mi nie przeszkadzała, to mi bardzo pomagała - powiedział Piotr.

 

Zobacz: Wojna czy gra pozorów na potrzeby show? Konflikt Michała Piróga i Antoniego Pawlickiego w „Azja Express” zasłużył na miano medialnej farsy 

5/5
Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz
Instagram

 

Okazuje się, że Piotr ma bardzo dobre zdanie o Joannie. W rozmowie z Plotek.pl nie szczędził jej komplementów.

- Widać w tym odcinku, w którymś momencie w setce mówi, że zostały przekroczone pewne granice, dla niej nieprzekraczalne. Ona rezygnuje i ma ochotę odejść z tego programu, ją to nie interesuje kompletnie. Nie zrobiła tego ze względu na mnie i Michała, bo gdyby złamała zasady gry, to tak naprawdę w tym odcinku ten młodszy, odpadający ciągnie za sobą starszego, czyli odpadłbym ja i Michał. Więc zachowała się bardzo szlachetnie. Super baba! - powiedział Piotr.

 

Oglądacie „Azję Express”? Spodobał się wam duet Joanna i Piotr?

 

Zobacz: Oto najgorętszy uczestnik drugiej edycji „Azja Express”! Kim jest partnerujący Michałowi Pirógowi model, Piotr Czaykowski?