Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpadła w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Jej tango nie spodobało się jurorom i otrzymała najniższe loty. Iwona Pavlović z przykrością określiła jej występ:

Reklama
To była tragedia

Na wymowny wpis po występie mamy zdecydował się Antoni Królikowski.

"Taniec z Gwiazdami: Antoni Królikowski komentuje występ Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Nie da się ukryć, że w niedzielny wieczór wszystkie oczy skierowane są na najpopularniejszy taneczny parkiet w Polsce. Wszystko przez to, że w obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" produkcja postarała się o gorące nazwiska naszego rodzimego show-biznesu. Tym sposobem co tydzień w tanecznych zmaganiach możemy oglądać m.in. Roksanę Węgiel, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską czy Dagmarę Kaźmierską. Tydzień temu z show pożegnała się pierwsza para - Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh. W minionym odcinku z kolei Roksana Węgiel zdobyła "cztery dziesiątki" w "Tańcu z Gwiazdami". Po przeciwnej stronie barykady natomiast znalazła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara
fot. AKPA AKPA Baranowski

Zobacz także: Wiemy, czy Katarzyna Cichopek ogląda „Taniec z gwiazdami”. Kibicuje Marcinowi Hakielowi?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska tanecznych kroków uczyła się pod czujnym okiem Kamila Gwary. Tym razem para miała okazję zaprezentować tango. Pomimo intensywnych treningów, to w oczach jurorów nie wypadło najlepiej. Niektórzy jednak próbowali stanąć w obronie tańca w wykonaniu popularnej aktorki. W tym gronie znalazł się Rafał Maserak, ze swoim komentarzem:

Zobacz także
Ja spodziewałem się, że będzie naprawdę tutaj tragedia, a było super
Podsumował.
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara
scena z: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Gwara, fot. Baranowski/AKPA AKPA Baranowski

Zobacz także: Roksana Węgiel rozpaliła parkiet "TzG". Kamery uchwyciły minę Kevina Mgleja

Wówczas swoje zdanie wyraziła także Iwona Pavlović. Ta nie zostawiła suchej nitki na Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej:

To nie była tragedia? To była tragedia. Ja nie wiem co to było. Wyszłaś zdezorientowana, nie było ramy, nie było trzymania, nie było nóg, no nic. Zagrałaś to tango jako aktorka
podsumowała.
Reklama

A następnie przyznała parze jedynie 3 punkty. Ci łącznie otrzymali ich zaledwie 22. Niestety nie pomogło im nawet głosowanie widzów i musieli pożegnać się z programem. Będziecie tęsknić za tą parą? Swoje wsparcie po występie mamy wyraził Antoni Królikowski. Publikując zdjęcie z odcinka w sieci napisał:

Mama poszła w tango
431360706_1259113135267992_7813474149327872209_n (1)
Instagram @antek.krolikowski
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara
scena z: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Gwara, fot. Baranowski/AKPA AKPA Baranowski
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara
fot. AKPA AKPA Baranowski
Reklama
Reklama
Reklama