Anna Popek
ONS

Anna Popek poprowadzi nowy program w TVP! O czym będzie? My już wiemy!

Anna Popek
ONS

Anna Popek dostała nową pracę w Telewizji Polskiej. Dziennikarka dostała propozycję współprowadzenia programu "Zatrzymaj chwile". Na antenie będzie jej partnerować Katarzyna Kołeczek - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Bohaterami, debiutującego na antenie TVP1 programu mają być osoby starsze.

O czym będzie program Zatrzymaj chwile?

W każdym odcinku będą przedstawiane historie z dawnych lat. Spośród starych fotografii bohaterowie będą wybierać jedno, ich zdaniem najważniejsze. A następnie opowiedzą widzom historię wybranego zdjęcia. Nie zabraknie pięknych wspomnień, wzruszeń, ludzkich dramatów, ale i miłych doświadczeń z przeszłości bohaterów. "Zatrzymaj chwile" ma przyciągnąć przed ekrany telewizorów wielopokoleniową widownię.

To będzie program rodzinny, międzypokoleniowy. Taki program, po którego obejrzeniu chcielibyśmy, aby wnuki chwytały za telefon, dzwoniły do dziadków i koniecznie umawiały się z nimi na wspólne oglądanie zdjęć. Program, który będzie ludzi do siebie przybliżał i sprawiał, że ludzie starsi, którzy często są marginalizowani, będą wracać do swoistego obiegu życia i znowu będą ważni oraz kochani. To są nasze założenia i mam nadzieję, że uda nam się je zrealizować - powiedziała Anna Popek w wywiadzie dla portalu Wirtualnemedia.pl.

„Zatrzymaj chwile” będzie można oglądać antenie TVP1 w niedziele o godz. 17.30. Pierwszy odcinek już 11 września.

 

Zobacz też: Anna Popek ma nową fryzurę! "Świetna" - komentują fani. Zobaczcie i oceńcie sami! SONDA

 

Anna Popek dostała nową pracę.

Anna Popek
East News

 

Została współprowadzącą program dla "Zatrzymaj chwile".

Anna Popek na premierze filmu Kochaj

Więcej na temat Anna Popek
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04