Anna Michalska nie chciała wziąć udziału w książce o rolnikach Anna Michalska nie chciała wziąć udziału w książce o rolnikach Anna Michalska nie chciała wziąć udziału w książce o rolnikach Rafał w czarnej bluzce i Justyna w sukience w wzorki z Rolnik szuka żony 2 Anna Michalska
Anna Michalska nie chciała wziąć udziału w książce o rolnikach
1/5
Anna Michalska nie chciała wziąć udziału w książce o rolnikach

 

Fani programu "Rolnik szuka żony" na pewno mają już książkę o życiu uczestników napisaną przez prowadzącą, Martę Manowską, która przez długie miesiące spotykała się z gwiazdami programu i wypytywała, jak zmieniło się ich życie. Jednak w jej dziele nie znajdziemy rozmowy z... Anią Michalską, uczestniczką drugiej edycji. Dlaczego?

 

Ania Michalska nie chciała rozmawiać z Martą Manowską!

Marta Manowska ubiegała o rozmowę z Anią, ta jednak zdecydowanie odmawiała. A to wszystko dlatego, że ma dość telewizji i popularności. Miała przez nią sporo problemów:

Ja już pokazałam moje życie w programie "Rolnik szuka żony". Pokazałam naprawdę wiele, może nawet za dużo. Straciłam prywatność, a nawet poczucie bezpieczeństwa. To był wynik mojej świadomej decyzji, bo nikt mnie nie zmuszał do występowania w show, ale poniosłam tego konsekwencje - mówi w "Na żywo" Anna Michalska. 

Ale to nie wszystko! Co spotkało Anię Michalską po udziale w show? Zobaczcie na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Kandydatki Piotra z "Rolnik szuka żony" skrytykowane za stroje na wieś! Faktycznie przesadziły?

2/5
Anna Michalska nie chciała wziąć udziału w książce o rolnikach

 

Ania Michalska była pierwszą kobietą, która wzięła udział w show. Od kandydatów otrzymała setki listów. Zachwycała wszystkich urodą i przebojowością. Ale miłości nie znalazła... Po zakończeniu programu nadal otrzymywała sporo propozycji matrymonialnych. Niektórzy mężczyźni byli bardzo wytrwali:

Przyjechał z daleka, przywiózł kwiaty i czekoladki. Jestem dobrze wychowana, więc zaprosiłam go na herbatę. Już wtedy powiedziałam mu, że nie jest w moim typie, ale pojawił się znowu. Kiedy zobaczyłam go po raz dziesiąty, zagroziłam, że wezwę policję i dopiero wtedy dał za wygraną - opowiada Ania.

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Internauci oburzeni zachowaniem kandydatek Zbyszka! Za co dostało się Ewie i Iwonie?

3/5
Anna Michalska nie chciała wziąć udziału w książce o rolnikach

 

Czy Ania przeczyta książkę Marty?

Książkę Marty kupię i przeczytam, ale cieszę się, że mnie w niej nie ma. Popularność bywa przyjemna, ale ja chcę wrócić do normalności. Dobrze, że Marta to zrozumiała - mówi Michalska.

 

Zobacz: QUIZ z "Rolnik szuka żony"! 9 i 10 pytanie tylko dla rolniczych fachowców :) Sprawdź się!

4/5
Rafał w czarnej bluzce i Justyna w sukience w wzorki z Rolnik szuka żony 2

W książce brakuje również rozmowy z Rafałem Kowalem z drugiej edycji programu. 

Zobacz: Jak rozpoznać prawdziwą miłość?

5/5
Anna Michalska