Anna Głogowska w drugim odcinku Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show

To już pewne! Anna Głogowska odchodzi z Tańca z Gwiazdami. Jak zareagowała na tę wiadomość?

To już pewne! Anna Głogowska odchodzi z Tańca z Gwiazdami. Jak zareagowała na tę wiadomość?

Anna Głogowska odchodzi z programu „Taniec z „Gwiazdami”! Zaskakujące informacje potwierdziła sama gwiazda stacji Polsat. Była już prowadząca w rozmowie z Twoim Imperium przyznała,  że nie zobaczymy jej w kolejnej edycji tanecznego show. Jak Głogowska zareagowała na zmiany wprowadzone przez Ninę Terentiew?

Telewizja rządzi się swoimi prawami, usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle (…) Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz jest już  lepiej. Myślę, że rzeczywiście nadszedł czas na zmiany- tak, jak mi powiedziano. To było dziesięć lat mojego  życia.  Wszyscy, którzy dowiadują się o mojej dymisji, biegną z otwartymi ramionami. Wiadomo, że najbardziej wspiera mnie mój partner Piotr i przyjaciele. Czasami mam wrażenie, że im jest bardziej przykro niż mnie. Nie jestem w tym sama. Będę trzymać kciuki za moich kolegów tancerzy. Mam nadzieję, że nie wszyscy zostaną wymienieni. Mimo, że to czas na zmiany - mówi Głogowska.

"Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk o przejściu do półfinału. "Muszę ciężko pracować"

Kto zastąpi Głogowską w Tańcu z Gwiazdami?

Kto przyjdzie za Annę Głogowską? Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja,  że nową prowadzącą zostanie Tatiana Okupnik - doniesienia jednego z portali w rozmowie z nami zdementowała osoba z produkcji TzG. Od jakiegoś czasu plotkuje się również, że obok Krzysztofa Ibisza pojawi się Agnieszka Kaczorowska. Co o swojej ewentualnej następczyni myśli sama Głogowska?

…jeśli chodzi o Agnieszkę Kaczorowską - jeszcze nie wiadomo czy to ona będzie prowadziła Taniec z Gwiazdami, czy jednak jakiś zawodowiec. Ale ona jest naprawdę świetna, umie pracować z mikrofonem.

Zmiany w programie nie wszystkim przypadły do gustu. Uczestnicy show w rozmowie z tygodnikiem krytykują współpracę ze stacją Polsat.

Gdy program realizowano w TVN, tram bardziej liczono się z nami. Mieliśmy do dyspozycji samochód z kierowcą, by móc bezpiecznie wrócić w nocy po nagraniu do domu. W Polsacie jeździmy na własny koszt. Nie dostajemy pieniędzy za próbne lekcje dla gwiazd, kiedyś opłacane tak samo jak lekcje indywidualne - zdradza jeden z tancerzy występujący w TzG.

Żałujecie, że nie zobaczymy Anny Głogowskiej w programie Taniec z Gwiazdami?

 

Zobacz także: Tatiana Okupnik ma poprowadzić "Taniec z Gwiazdami"?! Jest jednak pewna przeszkoda...

 

Anna Głogowska w programie Taniec z Gwiazdami

Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz w programie "Taniec z Gwiazdami"

Agnieszka Kaczorowska zastąpi Annę Głogowską?

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska z córką w restauracji
Newsy
Piotr Gąsowski i Anna Głogowska z córką. Ależ Julia jest już duża! ZDJĘCIA
Piotr Gąsowski i Anna Głogowska z córką. Ależ Julia jest już duża! ZDJĘCIA

Julia Gąsowska to już duża dziewczynka

Paulina Sykut w białej marynarce z dekoltem
EastNews
TV-Show
Paulina Sykut-Jeżyna jako prowadząca "Taniec z Gwiazdami"! Jak się sprawdziła?
Lepsza od Ani Głogowskiej?

Paulina Sykut-Jeżyna zadebiutowała w "Tańcu z Gwiazdami" w roli prowadzącej show Polsatu. Sykut-Jeżyna prowadzi program razem z Krzysztofem Ibiszem. Prezenterka zastąpiła Annę Głogowską , która była gospodarzem poprzednich edycji  "Tańca z Gwiazdami" . Anna Głogowska była bardzo zaskoczona decyzją Polsatu. Tak w rozmowie z "Twoim Imperium" mówiła w styczniu o decyzji telewizji. Telewizja rządzi się swoimi prawami, usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle (…) Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz jest już  lepiej (...)  To było dziesięć lat mojego życia - powiedziała wówczas Głogowska. Teraz przyszedł czas na zmiany. Głogowską zastąpiła Paulina Sykut-Jeżyna, która podczas prowadzenia show była bardzo naturalna i zabawna. Potrafiła złapać kontakt z uczestnikami show - na przykład ćwiczyła ramę z Waldemarem Błaszczykiem i Jankiem Klimentem. Zadawała konkretne pytania i nie robiła niczego na siłę.   Nic dziwnego, że debiut w "TzG" Pauliny można zaliczyć do udanych - prezenterka ma na swoim koncie duże doświadczenie - znana jest widzom z prowadzenia m.in. "Must Be The Music". Wcześniej na antenie Polsatu była współprowadzącą programów „Się Kręci” i „Się Kręci na Żywo”.    Jak waszym zdaniem, Paulina Sykut-Jeżyna poradziła sobie w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami"? Kogo wolicie? Paulinę czy Annę Głogowską?   Paulina Sykut-Jeżyna zadebiutowała w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami". Wcześniej show prowadziła Anna Głogowska.

Cleo będzie występować w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Cleo będzie tańczyć w TzG: Możliwe bardzo, że spróbuję swoich sił
Piosenkarka nie dementuje prasowych informacji

Zaledwie kilka dni temu zakończyła się 3.edycja " Tańca z Gwiazdami ". W finałowym odcinku o Kryształową Kulę walczyli Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską i Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim. Po zaciętej walce na parkiecie widzowie zdecydowali, że nagroda główna należy się pierwszej parze . Wieszczek i Kaczorowska pokonali swoich rywali. Zobacz: Tak wyglądał finał "Tańca z Gwiazdami 3" W finałowym odcinku programu Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska zdradzili pierwsze nazwisko z listy gwiazd jakie pojawią się w 4. edycji. Będzie to nieco zapomniany gwiazdor "idola", Sławek Uniatowski . W mediach zaczęły pojawiać się również informacje kto jeszcze zatańczy w wielkim show Polsatu. J ak donosi "Fakt" w TzG zatańczy Cleo. Piosenkarka nie chciała jednak potwierdzić tych doniesień. W rozmowie z tabloidem zdradza jednak, że jeżeli tylko będzie mogła,to już jesienią zobaczymy ją w programie . - Staram się ułożyć harmonogram wszystkich działań i prac na wakacje, bo mam dużo do roboty- muzycznie i koncertowo. T aniec lubiłam od zawsze. Jak mi się w tym całym wariackim harmonogramie uda go wcisnąć, to możliwe bardzo, że spróbuję swoich sił. Taniec na pewno mi się przyda na scenie. Wpisuje się to w moją pracę - powiedziała Cleo. Z którym tancerzem chcielibyście zobaczyć Cleo w Tańcu z Gwiazdami? Zobacz na Polki.pl: Donatan porzucił współpracę z Cleo!

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner