Anna Dereszowska popłakała się u Kuby Wojewódzkiego

Anna Dereszowska w końcu skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Jest jej przykro?

Anna Dereszowska popłakała się u Kuby Wojewódzkiego

Anna Dereszowska skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Aktorka ma dość publikacji na temat tego, jak źle została potraktowana. Swoim wpisem na Facebooku sugeruje, że wiedziała na co się pisze i do wszystkiego, co zostało powiedziane ma duży dystans. A złośliwych żartów nie zabrakło! Wytknięto jej romans z Kamilem Durczokiem, co nawet skomentował sam dziennikarz. I nie pożałował mocnych słów. Anna Dereszowska zrobiła to nieco subtelniej, przekonując, że ma się bardzo dobrze i nie przejmuje się słowami, które padły ze sceny.

Do wszystkich zmartwionych tym jak oni mogli, ukontentowanych tym, że ale jej się dostało, oburzonych tym jak ona mogła oraz tych rozbawionych całością – przesyłam życzliwy uśmiech zza kulis:*

Przy okazji Anna Dereszowska podzieliła się nową fotką. Kuba Wojewódzki już zapowiedział, że będzie druga część roastu. Myślicie, że aktorka zgodziłaby się ponownie wziąć w nim udział? 

 

Zobacz: MOCNE żarty na temat "romansu" Wojewódzkiego i Kammela: "Kuba, złoty pociąg to to, co czujesz do mężczyzn…" (+18)

 

Anna Dereszowska komentuje roast Kuby Wojewódzkiego

Do wszystkich zmartwionych tym jak oni mogli, ukontentowanych tym, że ale jej się dostało, oburzonych tym jak ona mogła oraz tych rozbawionych całością– przesyłam życzliwy uśmiech zza kulis:*

Posted by Anna Dereszowska Official on 18 luty 2016

Czy gwiazda zgodzi się wziąć udział w drugiej części roastu?

Anna Dereszowska na Gali Finałowej Piękna bo Zdrowa
East News

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12