Anna Derbiszewska brała udział w 10.edycji kultowego show Telewizyjnej Jedynki "Rolnik szuka żony" i w programie poznała Kubę - miłość swojego życia. Para niedawno doczekała się synka, Darka. Rolniczka otworzyła się przed obserwatorami i na Instagramie przyznała, jak mijają im pierwsze wspólne tygodnie z dzieckiem.

Reklama
Daje nam troszkę popalić
przyznała szczerze rolniczka.

Ania z "Rolnik szuka żony" została mamą. Zdradziła, jak mijają im pierwsze tygodnie z synkiem

Ania z "Rolnik szuka żony" w show nie mogła narzekać na brak zainteresowania, bo o serce rolniczki biło się pokaźne grono adoratorów. Spośród wszystkich kandydatów, Ania zdecydowała się stworzyć związek z Jakubem Manikowskim i w finale "Rolnika" okazało się, że para zdążyła się już zaręczyć i... spodziewa się dziecka! 36-latka z chęcią relacjonowała na Instaramie przygotowania do nowej roli i 15 maja na świat przyszedł synek Ani i Kuby- Dariusz. Rolniczka nie ukrywa, że dziecko daje im czasem popalić.

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Facebook/Rolnik szuka żony

Anna Derbiszewska z "Rolnik szuka żony" otworzyła się przed fanami na Instagramie i przyznała, że mały Darek daje im popalić. Chłopczyk chętnie śpi w ciągu dnia, ale wieczorem nie zawsze chce usnąć. Rolniczka udostępniła również zdjęcie synka!

My sobie teraz właśnie drzemkujemy. Powiem Wam, że Dareczek w ciągu dnia lubi sobie pospać, natomiast wieczorem to bywa różnie. Daje nam troszkę popalić, ale już widocznie taki jego charakter. Może z czasem mu to minie
przyznała Ania.
Ania z "Rolnik szuka żony"
instagram/ aniaderbiszewska

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski mają już pierwszy spacer z Darkiem za sobą. Rolniczka nie ukrywa, że teraz starają się wychodzić częściej z dzieckiem.

No cóż, czekamy na panią położną ma dziś przyjść, potem zaliczymy pewnie jakiś spacerek, już powoli wychodzimy coraz częściej na dwór
stwierdziła rolniczka.

Jakub Manikowski oprócz synka Dariusza ma jeszcze trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Partner rolniczki chętnie dzieli się zdjęciami z maluchami w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także

Lubicie śledzić Anię i Jakuba z "Rolnik szuka żony" w mediach społecznościowych?

Reklama

Zobacz także: W głowie się nie mieści, co zrobił Jakub z „Rolnik szuka żony”. Wszystko stało się po narodzinach syna

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Instagram @jakub_manikowski
Reklama
Reklama
Reklama