Córeczka Anety i Roberta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kilka dni temu skończyła pięć miesięcy. Z tej okazji na Instagramie Anety pojawił się wyjątkowy wpis, a także wspaniała informacja - jak się okazało, Hania już niedługo zakończy hospitalizację i będzie mogła wrócić do domu. Ta wiadomość bardzo ucieszyła fanów pary, którzy od początku mocno trzymają kciuki za zdrowie Hani.

Reklama

Teraz w życiu Anety i Roberta nadszedł czas przygotowań do wielkiego dnia i właśnie uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się, że jest na etapie szykowania pokoiku dla swojej drugiej pociechy. Zobaczcie, co dokładnie przekazała Aneta.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta szykuje pokoik dla Hani

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku czerwca 2023 po raz drugi zostali rodzicami. Za uwielbianą parą z hitowego show stacji TVN jednak trudna droga, ponieważ ich pociecha przyszła na świat jako ekstremalnie skrajny wcześniak. Z tego też względu Hania swoje pierwsze miesiące życia spędziła w szpitalu, ale na szczęście już niedługo córeczka Anety i Roberta opuści placówkę medyczną. Jak przekazała Aneta w swoim najnowszym wpisie na Instagramie, szósty miesiąc życia Hani cała rodzina będzie świętować już w domu.

Zobacz także: Marcin ze "Ślubu" założył konto na Instagramie! Zaskoczył zdjęciami, które opublikował
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już szykuje się na wypis Hani ze szpitala i zaczęła organizować kącik dla swojej drugiej pociechy. Jak przyznała, wszystkie mebelki oraz wyposażenie dziecięcego pokoiku już są, dlatego teraz przyszedł czas na generalne porządki.

Komody, szafki, fotele, wszystko jest! Generalne porządki przed wyjściem Hani trwają. Teraz czas na zabawki. Czas się tego pozbyć
- przekazała Aneta.
Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram/Anet.zuchowska
Reklama

Zobacz także: Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę. Fani: "Podobna do Brendy z Beverly Hills 90210"
Już nie możemy się doczekać, kiedy Aneta pochwali się efektem końcowym, bo znając jej świetny gust, na pewno będzie to pokoik jak z bajki! Czekamy też z niecierpliwością na wypis Hani ze szpitala i życzymy całej rodzince dużo zdrowia i wszystkiego dobrego!

Zobacz także
Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram/Anet.zuchowska
Reklama
Reklama
Reklama