Alex i Łukasz z "Love Island" Alex i Łukasz z "Love Island" Alex Morzyńska z "Love Island" Łukasz z "Love Island" Alex i Łukasz z "Love Island"
Alex i Łukasz z "Love Island"
Instagram

Program "Love Island. Wyspa miłości" połączył kilka par. Jedną z nich byli Alex Mokrzyńska i Łukasz Bajorek. Niestety, to już przeszłość. Para ogłosiła bowiem, że zdecydowała się na rozstanie. Wygląda jednak na to, że nie do końca odbyło się to w pokojowym nastroju. Okazuje się bowiem, że Alex zablokowała Łukasza na Instagramie.

Co wydarzyło się między uczestnikami "Love Island"? Spytaliśmy ich o to osobiście! Zobaczcie, co nam zdradzili! 

1/5
Alex i Łukasz z "Love Island"
Instagram

Alex i Łukasz z "Love Island" rozstali się!

Gdy okazało się, że Alex i Łukasz są parą, fani programu przecierali oczy ze zdumienia.  W "Love Island" oboje traktowali się raczej neutralnie. Łukasz wzdychał za to do Marietty. Jednak po odpadnięciu z show postanowił odezwać się do Alex. 

Po programie poleciałem do Warszawy i zaproponowałem Alex,  żebyśmy się spotkali. Dużo rozmawialiśmy. Wyznaliśmy sobie, że byliśmy sobą zainteresowani i postanowiliśmy spróbować stworzyć jakieś uczucie poza willą. Mamy cały czas kontakt. Piszemy, dzwonimy do siebie - zapewniał nas jeszcze niedawno Łukasz. 

2/5
Alex i Łukasz z "Love Island"
Instagram

Para bardzo szybko zaczęła chwalić się wspólnymi zdjęciami w sieci. Niektóre z nich były naprawdę gorące! Co więcej, Łukasz rozważał nawet całkowitą zmianę życia dla swojej nowej wybranki.

Alex chce się przeprowadzić do Warszawy. Jeżeli będzie choć cień szansy na to, by podjąć jakąś fajną pracę, jestem gotowy rzucić wszystko i jechać za nią do stolicy - zapewniał nas Łukasz. 

Dlaczego więc im się nie udało?

3/5
Alex Morzyńska z "Love Island"
Instagram

To Alex jako pierwsza poinformowała swoich fanów o tym, że znowu jest singielką. Celebrytka ogłosiła to za pośrednictwem swojego Instagrama. Co ciekawe, dziewczyna niemal od razu zablokowała Łukasza, który był szczerze zaskoczony tym faktem. 

Dostaję od was pełno wiadomości, czy to prawda, że się rozstałem z Alex. Obserwujecie nasze profile i pewnie już widzieliście, jakich argumentów używa, rozstając się ze mną. No ja po prostu nie mogę tego zobaczyć, bo zostałem przez Alex zablokowany. Nie wiem, jaki był cel tego blokowania mnie, myślałem, że rozstaliśmy się w dobrych warunkach. Ale teraz już nie wiem. Jest mi zwyczajnie przykro. Myślałem, że tworzymy fajną parę. Nic innego mi nie pozostało jedynie życzyć jej szczęścia. Na pewno kogoś znajdzie. Nam się niestety nie udało no i co. Nie powinienem się załamywać, tylko jak to się mówi "move on" - skarżył się Łukasz.

Jak swoje zachowanie tłumaczy Alex?

Niestety, kiedy przyjdzie żyć codziennym życiem i poznajesz wzajemnie swoje priorytety życiowe... Doszłam do wniosku, że ja i Łukasz jesteśmy w innym miejscu i chcemy od życia innych rzeczy. Mój fokus jest na rodzinie, znajomych i związku... Bardzo mi przykro, Że nasze rzeczywistości tak się różnią i nie jesteśmy w stanie tego pogodzić. Ja osobiście imprezy mam już za sobą i nie jestem w stanie mu dorównać na wieczornych baletach. Z ciężkim sercem musiałam podjąć decyzję z myślą o mojej przyszłości - tłumaczy Alex w rozmowie z Party.pl. 

Zobaczcie, co powiedział nam z kolei Łukasz. Jak on ocenia ich rozstanie?

4/5
Łukasz z "Love Island"
Instagram

Łukasz w rozmowie z Party.pl nie ukrywa, że jest zaskoczony zachowaniem Alex. Celebryta nie sądził, że była partnerka upubliczni fakt, że nie są już razem. W dodatku Łukasz nie rozumie, dlaczego został przez nią zablokowany na Instagramie.

Mimo wszystko nie ma żalu do Alex. Tak jak ona doszedł do wniosku, że spotkali się po prostu w złym momencie. 

Znaliśmy się z Alex bardzo krótko. Spodobaliśmy się sobie nazwzajem, coś zaiskrzyło. Zdecydowaliśmy się spróbować. Jednak nie można tu mówić o jakimś poważnym związku po miesiącu znajomości biorąc pod uwagę fakt, że spotkaliśmy się tylko kilka razy. Niestety, poznaliśmy się może w nieodpowiednim dla nas przełomie życiowym. Żyjemy w tej chwili z dala od siebie, Alex podjęła nową pracę w Wielkiej Brytanii. Nie ma możliwości spotykać się i poznawać lepiej. Ja w tej chwili probuję realizować się tutaj - zdradza nam uczestnik "Love Island". 

A jak odpiera zarzuty, że zbyt dużo imprezuje?

Po wyjściu z programu przyjechałem do Warszawy, by spróbować realizować swoje marzenia. Jestem osobą towarzyską, otwartą na nowych ludzi, na nowe znajomosci. Myślę, że duży wpływ na decyzję Alex mieli jej fani, którym nie podobał się mój udział w spotkaniach towarzyskich ("imprezach"). Wychodząc, nie zdradzałem i nie robiłem nikomu krzywdy. Moim marzeniem było poznać parę osób i udało mi się to dzięki mojemu pobytowi tutaj i dzięki tym właśnie imprezom. Myślę, że każdy, kto miałby taką szansę, wykorzystałby ją w 100% - zapewnia Łukasz. 

Więcej na temat Love Island