Wraca Big Brother

Już wiadomo, kto poprowadzi "Big Brothera"! Duży wpływ na program zyskają widzowie...

Wraca Big Brother

 

"Big Brother" wraca na antenę po 11 latach. Popularny reality-show zobaczymy już wiosną w TVN7. Emisja zacznie się w marcu, a prowadzącą nowej edycji kultowego programu zostanie Agnieszka Woźniak-Starak. Co prawda nie będzie ona jedynym gospodarzem w domu "Wielkiego Brata", ale będzie twarzą show.

 

Zobacz: Tak Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra. Nie uwierzycie, z kim imprezowała!

 

"Big Brother" już marcu!

Jak podał portal wirtualnemedia.pl Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą nowej edycji reality-show. Zadaniem gwiazdy TVN będzie prowadzenie odcinków na żywo oraz rozmowy z rodzinami uczestników i gośćmi programu. W tej edycji prowadzących będzie kilku, a każdy z nich będzie miał inną rolę. Pozostali kandydaci jeszcze nie są znani, a stacja dopiero prowadzi z nimi rozmowy. 

 

Castingi do programu nadal trwają...

 

Casting do programu "Big Brother" rozpoczął się w połowie grudnia i trwa nadal. W reality-show zobaczymy 15 uczestników, którzy będą wykonywali różne zadania. W programie będą odbywały się tzw. tygodnie tematyczne i zadania będą ściśle związane z narzuconym tematem, np. w tygodniu lingwistycznym uczestnicy będą uczyli się języków obcych.

 

Jesteśmy właśnie na etapie castingów. Zainteresowanie programem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - do tej pory otrzymaliśmy 12 tysięcy zgłoszeń. Od czasu pierwszej edycji minęło 18 lat, wracamy więc do kultowego formatu, wiele się jednak przez ten czas zmieniło - zdradziła Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektor programowa TVN7 i TVN Fabuła, dla portalu wirtualnemedia.pl

 

Nowe reguły gry w programie "Big Brother"

 

Okazuje się, że nowa edycja będzie rządziła się trochę innymi zasadami. Producenci stawiają na dużą interakcje ze strony widzów. Okazuje się, że wpływ na życie uczestników w programie będą mieli sami widzowie...

 

Żyjemy teraz w dobie internetu i mediów społecznościowych - pytanie jak uczestnicy odnajdą się w sytuacji izolacji? Jak będzie wyglądało prawdziwe życie bez internetowego filtra? Duży wpływ na to, co będzie się działo w Domu Wielkiego Brata, będą mieli widzowie - dodała dyrektor programowa kanałów TVN7 i TVN Fabuła.

 

Będziecie oglądać nową edycję reality-show?

 

Agnieszka Woźniak-Starak sprawdzi się jako prowadząca?

Agnieszka Woźniak-Starak z torebką Jacquemus za 2300 zł
ONS.pl

 

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Wizaż.pl

.

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Wizaż.pl

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08