Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agnieszka Szulim w kolorowym płaszczu
TV-Show

Agnieszka Szulim zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz prowadzącej!

Agnieszka Szulim zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz prowadzącej!

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"?! Okazuje się, że prezenterka najprawdopodobniej na dwa miesiące poprowadzi program śniadaniowy - informuje "Super Express". Dlaczego? Kinga Rusin niebawem wyruszy do Portugalii, nagrywać kolejne odcinki programu "Agent" i nie będzie miała możliwości prowadzić "Dzień Dobry TVN". Dlatego trzeba było znaleźć zastępstwo.

"Super Express" nazywa Agnieszkę Woźniak-Starak nową ulubienicą dyrektora Edwarda Miszczaka. Obecnie prowadzi najdroższy i najlepiej oglądany program - "Azja Express", a jteraz to właśnie ona zastąpi Kingę Rusin.

Co na to prowadząca "Agenta"?

Ominą mnie trzy weekendy, ale stacja zdaje sobie z tego sprawę z tego, że mnie nie będzie. Nie będzie mnie od połowy listopada do końca grudnia. Być może i w styczniu... To bardzo dużo - wyznaje Kinga w rozmowie z "Super Expressem".

Chcielibyście zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN"?

 

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk: "Pojechała tam żeby wygrać. Większy problem miałam z kimś innym..."​

 

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?

Agnieszka Szulim
ONS

 

Kinga Rusin wyjeżdża do Portugalii nagrywać program "Agent"

Kinga Rusin
East News

Jak Kinga Rusin z Igą i Tomasz Lis z Polą spędzili weekend?
Instagram/East News
Newsy
Lis z córką Polą kibicowali na meczu Polska-Dania. A co w tym czasie robiła Kinga Rusin z Igą?
Lis z córką Polą kibicowali na meczu Polska-Dania. A co w tym czasie robiła Kinga Rusin z Igą?
Kinga Rusin dostanie nowy program? Zastąpi show z udziałem Małgorzaty Rozenek?
Newsy
Kinga Rusin poprowadzi nowy program? Ma zastąpić show z udziałem Małgorzaty Rozenek!
Kinga Rusin poprowadzi nowy program? Ma zastąpić show z udziałem Małgorzaty Rozenek!

Kinga Rusin poprowadzi nowy program, który zastąpi... "Ameryka Express"? Według informacji "Super Expressu" szefowie TVN nie planują kolejnej edycji hitowego show, które do tej pory prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. I choć wcześniej pojawiły się plotki, że w kolejnej odsłonie może ją zastąpić Małgorzata Rozenek, to teraz okazuje się, że show najprawdopodobniej nie wróci na antenę!   Kinga Rusin dostanie nowy program? Jak informuje "Super Express" wszystko wskazuje na to, że zamiast "Ameryki Express", którą miałaby poprowadzić Małgorzata Rozenek, w TVN zobaczymy nowy program z Kingą Rusin.  Jest kilka programów, które chciałabym poprowadzić, ale to zostawiam na rozmowę z moim szefem. On wie, które i jakie. Jak się coś kończy, to się szykuje coś nowego - w rozmowie z dziennikiem zdradziła Kinga Rusin.  Myślicie, że TVN rzeczywiście zrezygnuje z kolejnej edycji "Ameryka Express"? A może wolelibyście zobaczyć nowe show prowadzone przez gwiazdę "Dzień Dobry TVN"?  Zobacz także:  Czy Kinga Rusin popiera nagrodę Nobla dla Owsiaka? Co powiedziała nam gwiazda?   Według medialnych doniesień Kinga Rusin może poprowadzić nowy program w TVN. 

Agnieszka Woźniak - Starak
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN" zamiast Kingi Rusin?!
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN" zamiast Kingi Rusin?!

O tym, że Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w TVN spekuluje się już od dłuższego czasu. Atmosferę podgrzały tylko zdjęcia ze wspólnego spotkania dziennikarki z dyrektorem programowym stacji, Edwardem Miszczakiem. Według najnowszych doniesień Agnieszka Woźniak-Starak miałaby dołączyć do grona gospodarzy "Dzień Dobry TVN" i tym samym zastąpić największą gwiazdę stacji, która od lat witała Polaków o poranku ze szklanego ekranu.   Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN?! Spotkała się z Edwardem Miszczakiem, a w sieci umieściła TEN wpis Agnieszka Woźniak Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN"? Kogo miałaby zastąpić?  Właśnie mija rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia zawodowego, aby w spokoju przeżyć żałobę. Na początku roku powoli jednak wracała do swoich obowiązków zawodowych. Prowadzi własną audycję radiową, a niedługo prawdopodobnie ponownie zobaczymy ją na antenie TVN.  Jak informuje Plejada.pl, Agnieszka Woźniak-Starak ma dołączyć do ekipy "Dzień Dobry TVN". Prawdopodobnie ma zastąpić Kingę Rusin , która dobrowolnie miała zdecydować o zakończeniu swojej przygody w programie śniadaniowym, z którym jest związana od 2005 roku:  Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej.  Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama.  Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować - cytujemy źródło portalu Plejada.pl. Kinga Rusin nie poinformowała jeszcze osobiście czy podjęła taką decyzję, chociaż już lipcu sugerowała, że przed nią nowe wyzwania, czym...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner