Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu w Azji Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu w Azji Agent-Gwiazdy 3 - Peja na planie show
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu w Azji
TVN
Co się działo w 3. odcinku?
1/13
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu w Azji
TVN

Za nami 3. odcinek show "Agent-Gwiazdy"! Uczestnicy programu „Agent Gwiazdy 3” rywalizują ze sobą w egzotycznych krajobrazach Hongkongu i Bali. W 1. odcinku programu odpadł Victor Borsuk, a w drugim mąż Justyny Steczkowskiej, model Maciej Myszkowski. Dużo emocji wśród uczestników budzi aktor Beniamin Andrzejewski oraz oczywiście raper Peja. Co działo się w 3. odcinku show? Kto odpadł? W naszej galerii znajdziecie RELACJĘ z 3. odcinka show!

ZOBACZ: Julia Wróblewska odchodzi z "M jak miłość" przez udział w "Agencie"?! Jest komentarz agentki gwiazdy!

2/13
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu
TVN

Odcinek 3, dzień piąty, Hongkong.

 

Uczestnicy zastanawiają się, kto zdobył immunitet na bazarku. Większość była przekonana, że to Michał Mikołajczak ma immunitet, ale Piotr Świerczewski zdradził, że to on jest w jego posiadaniu. Reszta uczestników nie wie, że to były piłkarz jest bezpieczny.

 

Z samego rana uczestnicy spotykają się w busie, szybko orientują się, że nie ma z nimi Ryśka oraz Michała. Okazuje się, że raper i aktor kilka godzin wcześniej zostali przewiezieni do luksusowego hotelu. Nie wiedzieli jednak gdzie są, bo mieli opaski na oczach.

 

Z kolei pozostali uczestnicy spotykają się z Kingą Rusin. Jakie mają zadanie? Muszą znaleźć Ryśka i Michała. Kinga dzieli ich na dwie grupy i daje im telefony komórkowe. Komórki mają też “porwani” uczestnicy, którzy mają nawigować uczestników. Jeśli jedna z grup odnajdzie chłopaków, zarobią 2 tysiące, jeśli obie grupy zrobią to w ciągu 30 minut - zarobią 4 tysiące.

 

ZOBACZ: Gwiazda programu "Agent Gwiazdy" chce wyjść za mąż! Ślub jeszcze w tym roku?

3/13
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu
TVN

Uczestnicy próbują dodzwonić się do chłopaków, a oni tymczasem rozmawiają o żonie Ryśka :) Peja zdradza, że nie poznał jej na koncercie, bo "na koncercie nie można znaleźć materiału na żonę".

 

W końcu jednej z drużyn udaje się dodzwonić do chłopaków, którzy zdradzają jak nazywa się hotel, w którym są. Choć jedna z grup jest bardzo blisko, nie udaje im się zdążyć przed upływem czasu. Do pokoju chłopaków puka Kinga Rusin i ogłasza, że nie udało im się wygrać pieniędzy.

4/13
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu w Azji
TVN

Kolejne zadanie - uczestnicy znajdują się w świątyni 10 tysięcy Buddów. Dwie osoby z grupy dostaną zdjęcia 10 posągów i przez krótkofalówkę będą mówić reszcie, jak one wyglądają. Grupa będzie miała za zadanie sfotografować te 10 posągów. Za każde prawidłowe zdjęcie dostaną pieniądze. Nawigatorami mają być dwie Anie - Lucińska i Skura. Ostatecznie udaje im się zrobić 5 zdjęć posągów, o których mówiły im Anie i zarabiają na tym 1,5 tysiąca złotych.

5/13
Agent-Gwiazdy 3 - Peja na planie show
TVN

Peja w busie próbuje sprowokować Beniamina, Karolina staje w jego obronie i prosi, żeby przestał.

Ania Lucińska w pokoju umawia się na sojusz z Mają i zastanawia się, czy do sojuszu nie zaprosić Piotrka. 

6/13
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu w Azji
TVN

Kolejne zadanie - uczestnicy mają podzielić się na damsko-męskie pary. Jedna osoba w parze będzie musiała zejść na dół na zawieszonych w tamie linach ( po drodze ma zbierać woreczki z pieniędzmi i twierdzeniami), druga osoba ma ocenić czy twierdzenia, które były w woreczkach są prawdziwe. Po drodze Tomek Ciachorowski zebrał czarny immunitet, ale przez jego ruch grupa straciła pieniądze. Aktor mówi, że na razie go nie wykorzysta i zostawi na kolejne etapy show. Ostatecznie grupa zarabia 7 tysięcy.

7/13
Jan Kuroń w Agent Gwiazdy 3
TVN

Czas na test. Kto pożegna się z show? Piotr wykorzystał swój immunitet, ale okazało się, że Tomek również postawił na stół swój czarny immunitet, dlatego Piotra immunitet przestał się liczyć. Uczestnik musiał napisać test. A kto ostatecznie pożegnał się z show? Z programu odpadł Jan Kuroń. Tomek Ciachorowski popłakał się po wynikach testu, bo odpadł jego kolega z pokoju. Jak wam się podobał 3. odcinek "Agenta"?

8/13
Agent-Gwiazdy 3 - Maja Włoszczowska
TVN
9/13
Agent-Gwiazdy 3 - Ania Lucińska na planie show
TVN
10/13
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu
TVN
11/13
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu
TVN
12/13
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu w Azji
TVN
13/13
Agent-Gwiazdy 3 - uczestnicy programu w Azji
TVN