Rolnik szuka żony 5: Łukasz i Agata na randce Agata nie zaprosiła Łukasza do domu! Rolnik szuka żony - Łukasz i Agata całują się
Agata nie zaprosiła Łukasza do domu!
Co na to fani show?
1/4
Rolnik szuka żony 5: Łukasz i Agata na randce
Mat. promocyjne

 

Agata z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Takie plotki pojawiają się już od kilku tygodni - niektórzy fani show twierdzą, że Łukasz i Agata za jakiś czas zostaną rodzicami. Atmosferę wokół rzekomej ciąży wybranki rolnika z pewnością podgrzewają ich wypowiedzi, w których nie ukrywają, że chcą założyć rodzinę i mieć dzieci. W ostatnim odcinku Łukasz oświadczył się Agacie, a później znów wspominali o potomstwie. 

Za rodzinę - naszą wspólną. Tą, co jest i tą, co będzie - mówiła Agata. Ty będziesz mnie dokarmiał, jak będę w ciąży. I spełniał moje zachcianki.

Czy Agata rzeczywiście jest w ciąży? W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" wydarzyło się coś, co może wskazywać na to, że narzeczona rolnika wcale nie spodziewa się dziecka! O co chodzi? 

 

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

2/4
Agata nie zaprosiła Łukasza do domu!

 

W ostatnim odcinku programu widzowie byli świadkami zaręczyn Agaty i Łukasza, a później ich romantycznej randki tylko we dwoje. Podczas spotkania zakochani pili szampana i wydaje się, że jest to najważniejszy dowód na to, że Agata wcale nie jest w ciąży! 

Internauci są jednak innego zdania... Niektórzy fani "Rolnika" twierdzą, że Agata tylko udawała, że pije!

Nie pije, udaje. Specjalnie patrzyłam, czy bierze łyka :D.

 

Tylko do ust przystawiala...

 

Przecież ona nawet tego wina nie pije, non stop gadają o ciąży. Naprawdę myślą, że ludzie są głupi i ślepi i uwierzą, że to nie było ustawione?!- komentują na Facebooku. 

My zwróciliśmy jednak uwagę na jeszcze jedną rzecz, która może wskazywać na to, że Agata nie jest w ciąży. 

 

Zobacz także: Prowadząca Rolnik szuka żonywzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

3/4
Mat. prasowe

W ostatnim odcinku programu zostały pokazane fragmenty z randki Agaty i Łukasza na gokartach. Agata ostro walczyła o wygraną i nie bała się szybkiej jazdy.  Coś nam się wydaje, że kobieta w ciąży raczej nie zdecydowałaby się na udział w tak ryzykowanej konkurencji...

Jak myślicie? 

Zobacz także: Czego unikać w ciąży. Jedzenie i zachowania na indeksie

4/4
Rolnik szuka żony - Łukasz i Agata całują się
Mat. prasowe

Myślicie, że w finałowym odcinku Agata i Łukasz skomentują plotki na swój temat?