Agata Młynarska o swojej przyszłości w TVP

Wiemy, do kiedy Agata Młynarska zostanie w TVP! Co dalej z jej karierą? Znamy jej plany!

Agata Młynarska o swojej przyszłości w TVP

Agata Młynarska jednak zniknie z TVP? Prowadząca i współautorka "Świat się kręci" nie ukrywa, że jej losy w programie stoją pod ogromnym znakiem zapytania. Młynarska w rozmowie z Super Expressem przyznała, że jej umowa z Telewizją Publiczną wygaśnie już za kilka miesięcy. Czy gwiazda ma już plany na swoją dalszą karierę?

Kontrakt z telewizją kończy mi się w sierpniu, zobaczymy, co będzie dalej. Dzieje się bardzo dużo. Przynależność do stacji nie jest ostatecznością. Zawsze mam plan B. Nauczona doświadczeniami tak postępuję, żeby podejmowane przeze mnie decyzje były na moich warunkach. To ja decyduję o życiu, nie życie o mnie- powiedziała dziennikarka.

Wydaje się, że Agata Młynarska rzeczywiście już chyba ma "plan b" ;). W tym samym wywiadzie gospodyni programu w TVP przyznała, że jest już blisko... posiadania prywatnej tv!

To nie jest mój prywatny program.  Jeszcze nie mam swojej prywatnej telewizji, ale jestem już blisko.

Czy Agata Młynarska jednak zostanie w TVP i dalej będzie pojawiać się w programie "Świat się kręci"? Z pewnością już wkrótce się dowiemy. Tymczasem gwiazda postanowiła odpocząć od pracy, show-biznesu i wybrała się nad morze.

 

Chcielibyście, żeby Agata Młynarska została w programie "Świat się kręci"?

 

Zobacz także: Agata Młynarska po raz pierwszy szczerze o pracy z Anną Popek w "Świat się kręci"! Mają konflikt?

 

Agata Młynarska wypoczywa nad morzem.

Dziennikarka zniknie z programu "Świat się kręci"?

 

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52