Adam Boguta i Michalina Strabel z Top Model
Instagram

Kolejna para w Top Model? Adam i Michalina też mają się ku sobie

Adam Boguta i Michalina Strabel z Top Model
Instagram

Olga Kaczyńska i Mateusz "Góral" to pierwsza oficjalna para uczestników Top Model, którzy zdecydowali się być razem. Nie brali wprawdzie udziału w tej samej edycji show, ale pojawili się razem na poniedziałkowym finale programu, podczas którego model mógł wykazać się na wybiegu. Przypomnijmy: Czułości Górala i Kaczyńskiej przed naszą kamerą. Mateusz złożył poważną deklarację

Internauci tymczasem próbowali wyśledzić kolejny romans. Ich wybór padł na Adama Bogutę i Michalinę Strabel czyli finalistów czwartej edycji Top Model. Michalina opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją z Adamem przechadzających się za rękę w jednym z warszawskich domów handlowych. Niestety, tej dwójki strzała amora jeszcze nie dosięgnęła. A przynajmniej tak twierdzą sami zainteresowani, którzy zdementowali, jakoby mieli być parą. Wspólna fotka zaś to po prostu mały żart.


Jesteśmy parę, ale... parą przyjaciół. Wszyscy pytają, piszą, cieszą się i gratulują, życzą szczęścia, ale niestety nie jesteśmy parą. Myślę, że nie moglibyśmy być parą, bo za bardzo się lubimy, to jest wszystko przyjacielskie takie. Adam jest bardzo przystojny, wysoki, jest zabawny - bo dla mnie facet powinien mieć poczucie humoru. Ma duży dystans i zaimponował mi, że mimo tego, że stał się teraz rozpoznawalny i zyskał spore grono fanek, to pozostał sobą - wyznała w rozmowie z TVN.pl Michalina.


Jej słowa potwierdza Adam, którego fanki odebrały ich wspólne zdjęcie w dość emocjonalny sposób.


Wrzuciliśmy ostatnio zdjęcie na Instagram, tak dla jaj, jak idziemy za rękę w galerii handlowej i spotkaliśmy się z dużym odzewem. Śmialiśmy się czytając komentarze - jedni gratulowali, inni mówili "dlaczego ona? marnujesz sobie życie" (śmiech) - potwierdza Adam.


Ładnie razem wyglądają?

Zobacz: Baryza pracował w klubie dla gejów. Model wspomina to przed naszą kamerą

Adam Boguta i Michalina Strabel

Michalina Strabel w Top Model 4

Adam Boguta z Top Model 4

Finaliści Top Model na wybiegu:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01